Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
25. jún 2009

Ahoj.my sme tuuuuu...akurát sme prišli z tesca 😉

inna7
25. jún 2009

ahojte, my sme teraz prišli od babky... a čo pekného majú v tescu?? 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
26. jún 2009

no hrozné počasie...ale čakala som hrôzostrašnejšiu búrku... 😉
tak už aj Alex má ATB-ďalšie,po necelom mesiaci...že vraj je to nejaká infekcia,lebo mu to chytilo aj očká,aj sa vyhádzal na tvári...

a ja som sa dnes pustila do maľovania.no čistý blíženec som 😀 sekundu pred tým som ani netušila,že niečo také ja dnes budem robiť a o minútu som už stála pred stenou s valčekom v ruke 😀 😀 V obývačke sme mali už tak popísané steny,že sa na to nedalo pozerať.Tak som ich len tak poopravovala,ako sa dalo,veľké maľovanie sa pri našom Alexovi neoplatí robiť,tak aspoň naoko...
ale vyzerá to dobre 😉

emita
26. jún 2009

No Tamarka ty si šikulka 😉 ja mám tiež dnes tvorivý deň. ale len v kuchyni. ozaj skúšali ste už toto? http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3680 môžem doporučiť 🙂 Alexovi prajem aby to boli jeho posledné ATB - aspoň tento rok 😉

pridám fotku môjho starostlivého drobca-dáva piť havovi 😉

sara2
27. jún 2009

Ahojte babule 😀 😀 😀 .
Opäť nestíham čítať.Tak mali ste to stretko či nie?
My sme v stredu cestovali do BB.Vo štvrtok jej to robili a v piatok nás pustili.Cestovali sme v tej horučave.Ale bábika to zvládla na jednotku.
Máme teraz "kľudový režim".Nesmie skákať,behať,nemôžeme prvé 4 dni chodiť von len byť doma.Papká len mixovanú stravu a to sa jej nepáči...lebo vraj ona už nieje ľaľo 😀 😝 😀 .
O týždeň v stredu opäť do BB na kontrolu.Okrem tej nosovej mandle jej obe ušká "drenážovali" tak musíme dávať pozor.

Tamarka,aká toje infekcia.Lebo aj moja Sárka ešte týždeň pred operáciou mala hrozne zelené sople a aj v očkách sa jej to robilo až jej to vytekalo vonku.Alergolog povedal,že je to z alergie a zmenil jej Aerius na Xyzal.Ale prešlo jej to až keď jej dr.Lukáčová nasadila Uniflox do očiek a do nošteka.A za jeden deň zmizli zelené sople aj vytok z očiek a v stredu sme došli do BB úplne v poriadku -zdraví.

tamarka_na
27. jún 2009

Ahoj Sara,neviem,čo je to za infekcia,mne doktorka dala iba framykoin očný,ten síce pomôže,ale treba stále mastiť očká,lebo sa mu to vracia.Teraz má naša doktorka dovolenku a lekár,ktorý ju zastupoval povedal,aby som mu vždy čistila aj nos,pretože oči sú prepojené s nosom a keď je infekcia v nose,môže to prejsť aj do očí...

Nevedela som,že Uniflox sa môže dávať aj do očí...ja ho mám doma,ale som mylela,že sa to kvapká len do nosa

Alex to už raz mal,raz ránovstal a očí mal celé zlepené a opuchnuté,alergológ mi povedal tiež,že je to alergia a dal mu kvapky do očí Spersallerg,ale tiež sa mi zdalo,že nepomáhajú,prešlo mu to samo,asi po piatich dňoch...ale vraj,keď sa to nelieči,može sa vytvoriť nejaký zápal v organizme...

tamarka_na
27. jún 2009

a pozdrav od nás Sárku a odkáž jej,že nie je ľaľo,ale že je veľmi statočná 😉

sara2
27. jún 2009

dikes Tamarka,pozdravím ju.Sama si to stále opakujem aká je statočná...by som povedala statočnejšia ako ja.Je to moja hrdinka 😉

tamarka_na
28. jún 2009

Dobré ránko 😉

inna7
28. jún 2009

Dobré ránko a peknú nedeľku... 😎 😎 😎

Tamarka ako sa máte..dúfam, že je drobcom už lepšie....skoré uzdravenie 😵
Sara, tak to vážne, že malá je riadna hrdinka....verím, že sa vám to skoro zahojí a že bude všetko v najlepšom poriadku...maličkú pozdrav aj od nás, a odkáž jej, že na ňu myslíme, a držíme jej pršteky... 😵 😵 😵

Emi...no tak to určite vyskúšame tu bábovku...ja milujem bábovky...a malý je zlatý na tej fotke...už vyzerá tak staršie...rozkošník...som zvedavá ako budú na seba reagovať..s mojou malou a Andriiným Matúškom.. 🙂 na tom našom stretku...

čo dnes porábate? my sa asi vyberieme na Šíravu, alebo Vinné...dúfam, že sa počasie nezhorší...včera som pripravovala malému bazén u babky..a keď už bolo skoro všetko hotové, zatiahlo sa tak, že som myslela aká búrka ide...no potom to odišlo..no a z kúpania nebolo nič...tak hádam sa dnes okúpe...my chodíme tam na to kúpalisko až pri Klokočove... 🙂

inna7
28. jún 2009

Sara...teraz som kukla na fotky...no, vidím, že malá tam "pracovala" aj na svojej postave.. 😉 a tá "opica" nemá chybu 😀 😀 pekné fotočky... 🙂

mirrinka
28. jún 2009

Ahojte. Píšem vám len tak na rýchlo,aby som vás aspoň pozdravila,lebo nemám veľa času - máme dnes oslavu Liankiných narodenín 🙂 Akurát sa so sesternicou čľupkajú v bazéniku 😎 😎 😎 😎
včera sme boli v madarsku kúpať sa,bolo super 🙂 pa pa.pekný dník

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
28. jún 2009

ahojte. no tak na deti ktoré pozná reaguje náš malý tak že ich stíska. ale pred iniciatívnymi dievčatami uteká 😀

my sme dnes mali mini stretko na máji 😉 . stretli sme sa s bobooo pred cerkvou (boli sme na odpuste). no nebyť dvojičkovského kočíka tak určite nespoznám 😅. a ani som vlastne dvojičky nevidela lebo spinkali ☹šak som sa mohla kuknúť si neskôr hovorím... tak nabudúce 🙂 a keď sme odchádzali tak som videla Matúška-neviem kto ho kočíkoval pred bytovkou (18:00). šoférovala som ale tak bokom som kukla že tu býva andrii a pozerám že ich kočík a Matúška som hneď spoznala, fešáčika 😉

včera sme boli na plavárni-bolo super 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
29. jún 2009

dobre ranko 😵
my sme boli včera na Šírave...malý sa poriadne vybláznil v bazéne.. 🙂 bolo super...malá nechcela šturiť ani palec na nohe do vody... 😝

mirrinka
29. jún 2009

Ahojte 😎 😎 😎
pridala som do albumu nejaké foto z Madarska a z včerajšej oslavy Liankiných narodenín 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
29. jún 2009

mirri...aj ja som kukla na fotky...peknučké...aj tie hm-kové šatičky 😉

mirrinka
29. jún 2009

dakujem dievčatá 🙂
andrii,to sú fotky z madarska,nie zo šíravy...na šírave boli innovci 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
29. jún 2009

mirrinka super-to fúkanie sviečok je fakt akčné 😀

andrii, no neviem neviem... keď on svojim sesterniciam kradne cumlíky 😖 😀

myslíte niekto na stredajšie stretko? zase hlásia búrky 😠 .

zajtra ideme s drahým na Radošinú 🙂 tak sa teším 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
30. jún 2009

ahojte 😉
Kedy je to stretko?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
30. jún 2009

Dobre ranko, mi sme fstali už o 5tej... 🙄 teraz je malá jak chren, nemôže zaspať...asi je jej horúco... 😒

a pri ktorej fontánke..tá čo je úplne v tom parku pred kaštieľom? to je síce jedno, veď by sme sa našli, ja len, že je tam aj druhá...medzi daisy a jednotou...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
30. jún 2009

Tak to mi je ľúto kočky moje...neuvidíme sa.Ale mysľou budem s vami 🙂 .Cestujeme skoro ráno na kontrolu do Banskej Bystrice.Tak Mirrinka ty foť a potom pridaj fotočky,aby som vás všetky aj s detičkami videla. 😉

emita
30. jún 2009

joj ak bude tak "super" horúco ako dnes tak ani my nikam nepôjdeme. mňa to teplo ničí ☹ od 10.00 sme dnu a mne sa zdá ešte stále hic vonku ☹ tak ja neviem 😖

sara2 držte sa!

mirrinka v hypernove je akcia na šmýkačku. neviem či majú len som videla v letáku. asi 900Sk.