Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

olina01
7. aug 2007

dagsty bavili ste sa o opatrovatelke takže asi už pracuješ.Odkedy si nastupila do prace ? Ako to znasala mala? prisposobila sa lahko? 😉

dagsty
7. aug 2007

Ahoj olina01, ja som do práce nastúpila keď mala Rebeka pol roka. Znášala to veľmi dobre, lebo ešte neregistrovala, že s ňou ostáva niekto iný. Preto si aj tak v pohode zvykla na opatrovateľku... 🙂 Horšie som to zo začiatku znášala ja,lebo keď som prišla domov už spala. ☹ Ale už sme z toho vonku, a niekedy som rada, že mi ju niekto zoberie,lebo Rebeka je veľmi , veľmi, veľmi živá... 😵
A ty si na materskej?????Nuda čo???? Ja som bola s Nikolasom na materskej celé tri roky a nemohla som to už doma vydržať. 🙂
Odkaz pre lenku78: Dúfam, že malý bude v poriadku a rýchlo sa z toho dostane. Prajem rýchle uzdravenie. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dagsty
7. aug 2007

olina01, idem sa teraz trocha poučiť a potom neskôr sa ozvem. Tak sa majte krááááááááásne 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

olina01
8. aug 2007

Ahojta je tam niekto? 😀 😀 😀

dagsty
8. aug 2007

Ahoj Olina01, sorry, že som sa neozvala, ale dnes absolúúúúúútne nič nestíham.... 🙂 Ešte som k tomu všetkému aj ochorela /nádcha, či čo/ ☹ tak mám dosť. Až teraz večer mám vlastne čas si trocha sadnúť za počítač. Čo nové??? Nikto nový nepribudol, téma sa stále nerozprúdila... ach jaj. 😕
Ozvem sa zajtra....
Dobrú nôcku a detičkám peknééééééééééééééééé snííííčky 😔 😔 😔 😔 😔

olina01
9. aug 2007

Ahojte tak som zasa tu.Dufam že zas nebudem sama .Vcera som sedela do 23:00 😲 😀 ale nikto sa neozval Kde ste všetky? 😨

dagsty
9. aug 2007

Ahojky olina01, ja som včera išla spať až okolo 00.00 hod. Nechce sa mi ani ísť na net, lebo som taká nachladená, že dovi, bolí ma hlava a eštee k tomu som dostala krámy, tak mám už čisto dosť ☹
Ako maličká??? Čo robíte celé dni??? Ja mám voľno, lebo mi ju zobrala opatrovateľka, takže sa môžem v pohode učiť, ale okrem toho nič iné nestíham. 😖
Varím, len na rýchlovku... 😉 atd...
Vonku dnes poriadne horúco až mi je z toho zle. Teraz by som rada privítala také počasie pod mrakom, ale aby bolo teplo.... 😎
Ježiš jak ma bolí hlava, nemôžem ani pozerať na monitor 😕 Mám dosť...
A teraz som zistila, že mi došli tabletky proti bolesti 😠 PARADA
Tak sa zatial majte pekne. PA
A lenka78 kde je??? Ešte stále je maličký chorý. ☹

olina01
9. aug 2007

O Lenke teraz neviem nič.Je smola že si chora teraz v lete to je na porazenie čo? Ale aj moja mala nieje vo svojej koži :Včera nechcela nic poriadne zjest a v noci už mala upchaty nos tak sa stale budila .Už druhu noc sa o 4 rano zobudi a vymyšla hluposti tak sme nevyspate obidve . 😔
TAk sa len lieč a oddychuj nech to rychlo prejde 🙂 ☹ Ahoj

marhar
9. aug 2007

ahoooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjj DAGSTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAK SOM TU!!!

čo tak pridať foto a urobiť albumy....???? však máš doma cukríky, tak nech ich všetci vidia!!!!!! 😵 😵 😵

dagsty
9. aug 2007

Ahojky marhar, nemôžem urobiť albumček, lebo nemám nič uložené, vieš, čo sa mi pokazil počítač. Má to nejaký technik a zachraňuje mi všetky informácie z počka. Ako sa máme???? Dala si už foto drobca??? 🙂 Ak nie, tak si švihaj 😉 A chcem aj foto z pôrodu... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

marhar
9. aug 2007

no jednu foto z pôrodu mám fakt super..... 😀 😀 😀 , ale to jedine, keď dojdeš ku mne, inak neposielam, nezverejňujem!!!!!!!!! vidno všetko..haha, ale sú to prvé sekundy maličkého, takže neva.

Drahý tiež dáva dokopy pc, lebo sme dali preinštalovať windows, tak tu nadáva... však vieš, nič nefunguje ako má takže ani neviem, kde sú fotky uložené, ale sľubujem, že dnes niečo pridám. Inak vyhlásil, že sme už dobre trafené....haha.
Ja som dnes hore od 3tej - maličký sa napapal, ale furt mrnčal.. 😨 , nakoniec sme ráno zistili, že mu bolo asi horúco, lebo bol prepotený a tak.
Ohľadom periniek - vieš, že tie nemusím.... ale keď ideme k dokine, dávam zavinku, lebo autosedačku zatiaľ nemáme a doma do tej vložky od teba, robím z toho zavinku. Ale teraz spí v postieľke len tak... anjelik môj.
Inak krstinky budeme mať 18.8. 😉
A ty si čo chorá???? prepána, teraz???? neblázni!!!

marhar
9. aug 2007

Dagsty, práve som pridala zopár fotočiek 😵
Čo robíš???? Učíš sa?

dagsty
9. aug 2007

Ahojky marhar, som trochu nachladená či,čo. Mám dosť. Teraz som skončila s jednou otázkou a poobede idem na druhú,Ježišku, videla som tie fotky... 😅 No Alexej je prenádherný a ty...vyzeráš svetovo. Na fotke žiadne známky pôrodu a tehotenstva. Joj, tak som si myslela, že ten týždeň popri učení len tak na 10 minút zabehnem pozrieť drobčeka 🙂 . No, ale ochorela som, tak jasné, že neprídem ☹ . Keď vyzdraviem, tak sa už teraz hlásim 😉 😉 😉 😉 😉 . Dnes sme dostali termín štátnic: Danka 19 .9, ja 21.9. No paráda a všetky kámošky idú v termíne s Dankou a ja sama , čo nikoho v skupine podľa mena nepoznám.
Furt sa učím, nič nestíham.... jak furt 🙂
Joj, maličký je rozkošný. Rebeke aj Nikolasovi som ukazovala na fotky malého, NIKolas, že aký je zlatý a Rebeka len moje bude bábätko, moje!!!! No som sa narehlila. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Pošli mi na postku fotečky malého aspoň 20 ks..To len také pre našu rodinku. Nech si ho vychutnám aspoň cez počko. Cmuk. cmuk cmuk.... 😉 😉 😉
PS: Kde ste lenka78 a olina01????????? 😉

marhar
9. aug 2007

joj, dik, dik - je fakt nádherný.... no však vieš, najkrajší na svete! 😵

Známky pôrodu???? - +6kg.......a keby si ma teraz videla - strhaná, nenamaľovaná.... no žena po pôrode... to ja sa len tak tvárim, že akože som vo forme..hihi... ale hádam to trvať dlho nebude a fakt budem. Uvidíme.
Učenie ti nezávidím, no a ten termín...no comment, fakt od veci!!!!!! moja, blbé to máš, ale nič iné ti neostáva len to nejako prežiť....
No nie som krava? niežeby som si ľahla, ale sedím za netom a unavená som jak pes.

som zvedavá, čo povedia tvoje deťuľky, keď ho uvidia naživo...hihi

A jasne, dojdi, kedy len chceš!!!!! tešíme sa na teba 😉

dagsty
9. aug 2007

Sevas, sleduješ to učenie??????? Teraz som prišla z nákupu, idem niečo uvariť a až okolo šiestej začínam - dúúúfam... 😝 . Tak to máš veľmi dobré, že ti ostalo iba 6 kg. To dáš dole za dva mesiace. 🙂 . No vidíš a sme zasa pri kilách.
Tak ja idem variť a ty si chod zdriemnuť..... 🙂 /to zdriemnutie ti tak závidím, že až/ - ja si to nemôžem dovoliť... ☹
Maj sa krásne a čakám dnes na nejaké foto na moju postku 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

marhar
11. aug 2007

čau dagsty, došli ti fotky???

no zdriemnutie....akosi veľmi nestíham - včera asi hodinku a dnes som ešte ráno do deviatej dospávala. Maličký má jednu 5 hod. fázu spánku, tak budem mu musieť nastaviť tak, aby spal aspoň od 11tej do 4tej.... to by mi pomohlo. Lebo ja ho okúpem okolo 7dmej, on sa napraští mlieka a spí do pol jednej.... ale ja zaspím tak o 11tej, tak mi to veľmi nepomôže... na jednej strane fajne, lebo večer si môžme niečo pozrieť v telke a mám trošku veget, ale radšej uprednostním spánok....dnešná váha 52.9... teším sa každému deku.... 😵 😵 😵

anouchka
11. aug 2007

Ahojte.Ja som tiez skoro Humencanka a rada si obcas s vami pokecam.Mam syna/dva roky/ a teraz cakam druhe /koncom augusta/.

dagsty
11. aug 2007

Vitaj v klube anouchka.
Sevas marhar, fotky mi neprišli ☹ , tak skús ešte raz, o.k???? 😉
Som hrozne chorá, tak sa mi nechce ani písať.... ☹ Teraz som sa doučila, neviem síce, či niečo ostalo v pamäti, uvidím zajtra 🙂
Zlaté moje končím, lebo som úplne hotová, marhar čakám na fotečky 🙂
a čo sa týka kíl, tak si svetová, ja s mojimi nedokážem pohnúť, ale veď ma poznáš. Od zajtra... 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 - tak by som mala vyzerať. ha.ha.ha
Dobrú nôcku

marhar
12. aug 2007

ahoj anouchka, vitaj v He! 😵

Dagsty, idem skúsiť ešte raz tie fotky, nechápem, prečo ti to nedošlo... 😠

lenka78
autor
12. aug 2007

Ahojte,konecne sa pridavam k Vam,no len na skok.Chris chytil virozu,prehanky zhora-zdola,teploty,tak sme cely tyzden poctivo sedeli doma.No uz mu to poriadne liezlo na slusnost.
Som nadsena,ze mame nove kocky do partie,ahojte marhar a dagsty.Zajtra ideme na kontrolu,tak ak to bude ok,tak zajtra na obed som tu.Dufam,ze si popiseme. 😀
luciaj,kde si,upratujes?
Oli,kedy dame stretko? 😎

dagsty
12. aug 2007

Ahoj lenka78,dúfam, že malý je už o.k. My sme teraz prišli z odpustu z Ohradzan. Manžel tam má babku atd... Deti idem okúpať, lebo na dvore bol piesok, tak Rebeka vyzerá jak zo stavby... 🙂 Lenka78 koho máš detskú lekárku??,, 😉
Marhar, teraz som pozerala a fotky stále ešte nemám,ako Alexej??? Máte už systém???
Končím , večer sa ozvem, idem dať deti do postele. 😵 Tak zatím pa...
No, pomaly sa rozrastáme, čo poviete??? 😉 😉 😉

lenka78
autor
12. aug 2007

Ahoj,dagsty,teraz je 1.x,co lezi pri chorobe,tak neviem,ci je ok,lebo aj ked je culy,tak poobede spal od 14.-18.Som zvedava,kedy pojdeme spat.Take dlhe vyspavanie mu musim od zajtra zrusit,lebo vecer nemoze zaspat a ma zachvaty zlosti a placu.Vcera zaspal o 23.!!!Narusenie harmonogramu.
Detsku mame Svajd. z dets.polikliniky.Ja som k nej tiez chodila 😀 mam ju velmi rada.Pre Chrisa je nova,tak este nevie,co si ma mysliet.Predtym sme chodili do centra na III.-ke. 😔 Teraz bral len paralen,B a probiotika.

dagsty
12. aug 2007

Ahoj lenka78, no tak to si malý poriadne narušil harmonogram... 😅 Rebeka mi dnes nespala, tak preto tak skoro v posteli zaspala. 😀 Ale inač ja ju dám do postele o 19.30 a ona do 21.00 bude vychádzať, že toho sa bojím, vodičku chcem... 😕 No niekedy mám zrušiť nervy. 😠
A dnes sa mi zasa pokakala do nohavíc ☹ No myslela som, že ...
Ja mám doktorku Šarišsku a on a je tiež strašne zlatá, ochotná, milá... 🙂 🙂
Ešte dobre, že sme natrafili na dobré doktorečky. 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Tak sa zatiaľ maj a užívajte si večerné radovánky. 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ešte sa dnes ozvem...pa. 😉

lenka78
autor
12. aug 2007

Ahojte,ostavame spat u nasich,tak tu budem,len neviem kedy maly zaspi,tak podla doto.Drzte palce!!!No piste aj ostatne!Dufam,ze tu budem do 22.30 max.,lebo budem tiez nervozna,ze nemoze zaspat.Ked sme doma,tak nemame problem so spanim,ak chodi spat okolo 13.00 do 15.00,no potom ide okolo 20.00 sam a nema problem,no inde furt vymysla a mna to mrzi,ze sa tak predvadza.No aj my sme boli deti 😀 zneuzivali sme ovladanie sa rodicov pred druhymi 😉
neviem,ci si to nahovaram,no zda sa mi,ze citim ako usina.Ked si k nemu lahnem,tak citim mravencenie,potom to trosku spomali,a ked zaspi,tak citim akoby preplo a plynie po mne akoby pokojna voda.Take akoby pretekanie energie.Vtedy viem,ze ked sa zdvihnem,tak sa uz nezobudi.Psycho 😵

anouchka
12. aug 2007

Ahoj Marhar.Pozeram ze si rodila len nedavno.Bolo to v He?

lenka78
autor
12. aug 2007

Ahojte,aj Vam nepridava odpovede??? 😒

lenka78
autor
13. aug 2007

Caute,este čučate?Asi dnes bude pekny den.
marhar,Tvoja sestra moderuje v Hn Tv? 😉

dagsty
13. aug 2007

Dobré ránko dievčatá, 🙂 Aká bola noc???
My sme spali celú noc, no zato budíček bol o 6.oo 😖
lenka78 ani mne sem tam nepridá odpoveď, a to mám dosť keď mám napísané na 30 riadkov. Tak to sa mi potom vôbec nechce písať ešte raz . 😲
No dnes fakt vyzerá na pekný deň, hlavne, že hlásili búrky . Aj na internete bolo, že same prehánky. Ja som teraz obliekla Rebeku /brala ju opatrovateľka/ jak na treskúcu zimu... 😎

lenka78
autor
13. aug 2007

Caute,a mame po pocasi.No mne to neva,lebo sme dostali diteperku,tak nemozeme dnes na slnko.Sme zdravi,no zaockovani.Najblizsie ockovanie pred 6.rokom.Takze v poho mozeme do Irska.
Nezabudla som knihu,tak pekne sedel.Hura,prezili sme to.Hlavne ja.Este tam sedel moj niekdajsi ziak,tak aspon nebola hanba!Velmi plackal,a potom cestou z polikliniky fnukal,ze nechcel injekciu do mäska.Dostal do stehienka.Juj,moj maly hrdina!Odkedy sme boli na imunoalerologii,tak sme obaja bojazlivi,lebo tam fakt vystrajal.Teraz dostal paralen a studeny obkladik na vpich.Idem ho ulozit. 😉

lenka78
autor
13. aug 2007

som rada,ze pridalo odpoved.Inac noc sme mali hroznu,budil sa,ze ho bolia nozky. ☹ a aj cudne dychal,zdalo sa mi akoby miestami vynechaval.Zaspal o 22.30,o 23.00 sa zobudil,potom okolo 1.00 a rano vstal o 6.00 🙄 mam dost 😔