Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

tamarka_na
7. dec 2008

Miri,tu som... 🙂

mirrinka
7. dec 2008

aj ja....malá mi už drichme...konečne 😀

mirrinka
7. dec 2008

no do r..., asi som ťa zase stratila 😠 😀

tamarka_na
7. dec 2008

Neboj sa,nestratila si ma,tu som,len som si pozerala tvoj fotoalbum...aj mne Nellka práve zaspala...nečakane,v obývačke na gauči 😝

mirrinka
7. dec 2008

akurát som si bola urobiť kávičku.... si predstav,že Lily zaspala za sekundu....už ma tak "žrala" celý deň 😀 to asi z toho,že bola hrozne unavená...a aelx ešte nespí?

mirrinka
7. dec 2008

že aelx 😀 😀 😀 už mi hrabe 😝

tamarka_na
7. dec 2008

😀 Aelx ešte vystrája,Nellka nespala na obed,on si pospal 2 hodinky...teraz kávičku?Aj dnes zaspíš? 😝

mirrinka
7. dec 2008

dnes sa nechystám spať 😀 😀 😀 až zajtra - začnem o 24:00 😀

tamarka_na
7. dec 2008

jasné...malá ti spinka,mužíček v práci,tak si ides uživať kľud,však? 😝

mirrinka
7. dec 2008

hej,až kým nepríde mužíček...až potom si budem užívať 😀 už si tu u nás zvykáš? mne to zo tačiatku trochu robilo problém sa tu zorientovať,ale potom som prišlo na systém a už to išlo v pohode 😉

emita
7. dec 2008

joj my už tiež ideme zachvíľu kúpať a spinkať. Šimík spí len raz za deň: dnes 1 hod 30 a zjavne mu to nestačí 😖 aspoň pozriem talent 🙂 držím palce aby sa vám ocko vrátil do Vianoc 😉

emita
7. dec 2008

wow som teraz pozerala kto je tu odkedy registrovaný: už som tu rok a 5 dní 😅

mirrinka
7. dec 2008

aj ja si asi pozriem talent...mne sa páči tá Paulínka čo tancuje spoločenské tance 🙂

emita
7. dec 2008

aj mne sa páči... viac ich tam je dobrých, jej by som priala... tamarka ty si šikuľka, ty už máš aj albumy 😀 kráááásne 😵

mirrinka
7. dec 2008

jééééj,aj som už kukla albumy 🙂

mirrinka
7. dec 2008

a ja že čo nepíše....a ona albumy robila...... 😀

emita
7. dec 2008

😀

tamarka_na
7. dec 2008

veď už je veľký,možno mu stačí spinkať iba raz denne...mne včera Alex prvýkrát cez deň vôbec nespal a celkom bol v pohode,zaspal o 7 večer a spal do pol 9 rána.
Dosť ťažko sa mi tu orientuje,ale dá sa,len mi to trošku dlhšie trvá... 🙂

emita
7. dec 2008

v pohode... zvykneš si... 😉 práveže mu to nestačí 😖

mirrinka
7. dec 2008

no,alex bol včera v pohode,to môžem potvrdiť....najlepší bol,ked takmer vyľakal Mikuláša 😀 😀

tamarka_na
7. dec 2008

😀 no,som šikovná...čo vám poviem 😀 ešte nemám Alexov dokončený,tak idem raz-dva,tiež sa teším na Talent...Miri,aj Tvoje albumy sú super,najmä ten z Mikuláša 🙂 🙂 🙂

tamarka_na
7. dec 2008

alebo Mikuláš jeho??? 🙂

emita
7. dec 2008

a kto bol ten Mikuláš?

mirrinka
7. dec 2008

najprv Mikuláš jeho a potom on Mikuláša 😀 😀 😀

mirrinka
7. dec 2008

Mikuláš bola jedna teta.... 😉

tamarka_na
7. dec 2008

mamina kamarátka,veď si všimni v Mirkiných albumoch...Mikuláš s namaľovanými očami... 😀

mirrinka
7. dec 2008

šak sa ma ja pýtali kamošky na facebooku,že skade sme zohnali Mikuláša,čo sa maľuje....a ja že to je pani Mikulášova na záskoku manžela 😀

emita
7. dec 2008

To som si všilmla že mal namaľované oči 😀

mirrinka
7. dec 2008

to si asi každý všimne hned ako prvé 😀 ale super bol....Lily sa najprv rozrevala a potom jak dostala balíček tak už mu aj básničku povedala... 😀 😉

tamarka_na
7. dec 2008

ale výsledný efekt bol taký ako mal byť,deti dostali sladkosti a doteraz veria,že to bol ozajstný Mikuláš... 🙂