Ako sa prejaví vysadenie antikoncepcie?

simojka
29. jan 2013

Ahojte maminy,chcela by som sa opýtať ako sa prejaví vysadenie antikoncepcie na organizme?Ja som pred 3 dňami vysadila HAK a včera som dostala menzes,aj keď som ho mala dostať až o 2 týždňe aj neskôr.ďakujem za Vaše názory... 🙂

vefi89
29. jan 2013

presne rozhádzaný cyklus bol u mňa... prvé dva mesiace som mala mrchu skoro neprestaj 😕

desszi
29. jan 2013

Ja som mala po vysadeni velmi skaredu plet na tvari asi po dobu 3 mesiacov, boli to take drobne malinke pluzgieriky, viditelne len zblizka, ale na dotyk posobila pokozka ako raspla. Ine problemy som nemala. HAK uz neuzivam. Ale vela zien ma po vysadeni poruchy cyklu.

brumka
29. jan 2013

ahoj ak vysadis antiku sa to berie ako prestavka a mala by si dostat menstruaciu, ved vzdy to tak je ze vysadis na 7 dnia do par dni nabehne mrcha, u mna to bolo pri obohc pirpadoch, vysadila som prisla hned mrcha a potom uz normalny cyklus dalsia asi omesiac, v prvom pripade to bola posledna pred // na teste 🙂))

rakywanda
29. jan 2013

ja som po vysadení antikoncepcie nemala žiadne problémy, dokonca podľa príchodu menštruácie som si mohla naťahovať hodinky, každých 28 dní, ráno o ôsmej 😀
mne všetko rozhádzal pôrod, chodí si to ako chce

kika1111
29. jan 2013

ja som po pôrode užívala Chloe pol roka. potom som ju vysadila. Prvý mesiac - Na tvári sa mi urobilo akné, bolievala ma často hlava, podbruško, bola som veľmi podráždená, náladová, totálne neschopná niečo robiť, boleli ma prsia. MS mi meškal a pred tým ako som mala dostať som mala migrény, aj som zvracala... - až som bola presvedčená, že som opäť tehu..... MS sa mi potom spúšťal celý deň..
teraz som už druhý mesiac bez HAK a cítim sa celkom dobre, až na to akné - nie je to veľa, ale predtým som nemala vôbec nič. 😒

fiffinkaa
29. jan 2013

Ahoj ja som bez HA 2 mesiace, prvá mrcha mi prišla o 5 dní skor a trvala vyše týždna a nebola vôbec silná,druhá má prísť o 2 týždne - takže sa uvidí.. čo som ešte spozorovala na mne su vlasy, teraz ich más už na druhý den mastné a mám pocit že aj po umytí su na dotyk iné - horšie, na tváry pár vyrážok - nič strašné.

zuzulica
29. jan 2013

Ako u koho, ja som po vysadení 1.krát normálne dostala, potom asi pol roka nič a potom halabala cyklus od15 do 55dní asi rok, posledné 3mesiace pred otehotnením sa to upravilo na cyklus 30-33dní. Ja som ju musela vysadiť na odporučenie prsníkového lekára, aby sa mi stratili hrčky na prsníku a pomohlo to.

luci452
29. jan 2013

Ja som vysadila ked som dojedla poslednu tabletku z blistra, ms prisla ako obycajne a potom kazdy mesiac presne na den...takze s tym som problemy nemala...teraz neberiem nic a som stale vyhadzana, vlasy mam na nic...u kazdej je to ine... 😉

lucka_adventurer
1. feb 2013

Ja som HAK užívala vyše 2 rokov, brala som ju hlavne kvôli bolestiam pri ms, po vysadení som to dostala po trošku väčšej pauze, cca 40 dní. Teraz mám celkovo dlhší cyklus, cca 34 dní, bolesti sa opätovne dostavili, čo sa mi nepáči, zhoršila sa mi pleť, úplne som sa vyhádzala, čo predtým už nebývalo zvykom... a všimla som si, že sa mi viac mastia vlasy. Presne ako to tu píšete aj ostatné. Dúfam, že aspoň to akné po čase prejde, moc nechcem zase pchať do seba tú chémiu ☹