Antikoncepcia počas dojčenia

ada510
5. okt 2013

Mamicky som po sestonedeli chystám sa na prehliadku ku svojej gynde tak by má zaujímalo aké máte skúsenosti s antikoncepciou počas dojcenia a čo by ste mi odporucili(okrem kondomov lebo na tie som alergicka...) Ďakujem

evelynm
5. okt 2013

uzivala som antikoncepcne tabletky, vhodne pocas dojcenia - predpisal mi ich lekar. Bola som uplne spokojna, nemala som ziadne potiaze.

nikka2610
6. okt 2013

Môj malý mal z antikoncepcie cistu na cicíku...hormóny.ked som prestala brať,chvalabohu zmizla.skús si niečo prečítať o dane.sesternica si ju dala a je spokojná...samozrejme aj to je individuálne,tak ako tabletky.skúšali sme aj také tabletky do pošvy so spermicídnym účinkom a ok

danielle37
6. okt 2013

ahojte,
je to síce už cca 9 rokov, ale ja som dostávala injekciu pri dojčení raz za 3 mesiace - nič som neplatila!!!!!!odporúčam, žiadne problémy ani ja ani dieťa. Lekár mi to navrhol, že je to najlepší spôsob. Nebolo mi vôbec zle.....ani žiadne zmeny nálad....A raz som mala ešte antiku v tabletkách na preliečenie inak antiku neberiem.... Som názoru že ak sa má dieťa narodiť tak sa narodí a môžeš si dávať sakra bacha.....