Masticha - máte niekto skúsenosti?

viera1107
28. máj 2019

Ahojte, prosím máte niekto skúsenosti s užívaním Mastichy na žalúdok?

adelakom12
28. máj 2019

@viera1107 ahoj, počula som, že Masticha vie pomoct so žalúdočnými problémami, vraj aj vylieciť helikobaktera, ale zdá sa mi, ze je aj troška drahšia, ja som ju zatiaľ neskúsila, ale určite raz si ju kúpim, ak ju vyskúšaš, daj vedieť. Medzitým skús psyllium ak máš nejaké problémy, je to prírodné probiotikum 🙂

viera1107
autor
29. máj 2019

@adelakom12 ahoj, keď som sem písala už som mala kúpené malé balenie Masticha active 30 tabl. Cena je v lekárni 16€,veľké 100 tabl. stojí asi 39€.Dávkovanie pri problémoch je 2 tabl. 3x denne. Chcela som ho na úpravu trávenia a zníženie kyseliny, ale mne spôsobila presný opak. Včera som mala takú kyselinu a nevoľnosť až som od zúfalstva plakala.. Nehovorím, že produkt je zlý ale pre mňa asi nebude vhodný.. Nuž musím svoje trávenie zveriť do rúk lekárom.. Len náš zdravotný systém je bieda.. Ja mám problémy asi dva mesiace a termíny vyšetrení mi dali až na júl..

adelakom12
3. jún 2019

@viera1107 och, pevne verim, ze ti pomozu !

ksulka
12. jún 2019

ak by ste mali zaujem, predam nacate balenie (69 ks z 90), 100% prasok v zelatinovej kapsule, odp. denna davka 4 kapsule. expiracia jul 2019. povodna cena €39.9, predam za €7 vratane postovneho