Pomohol niekomu pán Dedík pri liečbe ekzému?

nina88
29. apr 2012

Dobry den,chcem sa spytat,ci mate niekto skusenost s liecitelom Dedikom a ak ano,ci vam pomohol... CHCem to skusit s dcerkou,ma ekzem na ociach uz 3 roky,tak vyskusam vsetko. Dakujem

danainf
30. apr 2012

Dcera mala tiez ekzem okolo oci, nam pomohol krem Protopic.

renatka100
30. apr 2012

Ano jednoznoznacne. moj muz mal atopicky ekzem a taktiez aj mojej dcerke sa vyhodil ked mala pat mesiacov a pan Dedik nam vzdy pomohol.

kitta
30. apr 2012

ja som k nemu chodila a pomohol mi hlavne psychicky a liecil mi cystu na vajecniku, na rok sa uplne stratila,ale potom prisla vacsia,ale neviem dokazat, ci to bola ta ista,alebo nejaka ina..prislo mi to ako zazrak...cysta mam 5,5 cm..po roku som mala cystu 8x8 cm,ta uz isla laparoskopicky von...

dodka191
21. feb 2013

Mne tiež dr Dedík vyliečil atopický ekzém, ktorý som mala skoro po celom tele 5 rokov. Je to podľa mňa skvelý človek.

bylinkarkaaa
29. mar 2013

Je to najlepší liečiteľ a človek na svete. Lieči bylinkami, teda prípravkami z nich. Pomáha mu aj jeho pani manželka a 2 dcérky. Vrelo odporúčam. 🙂

dedde
29. mar 2013

a kde ordinuje?

silvika99
14. máj 2013

Ahojte, tuto temu velmi rada vidim. Liecim sa u pana Dedia 3 tyzden, ekzem som mala na rukach cely zivot, s prestavkami, odkedy som zacala brat jeho kvapky sa mi ho rapidne zhorsilo, ekzem sa mi rozsiril po celom tele, volala som mu a povedal ze je to dobre znamenie ze nato telo reaguje a ze ocista trva tak mesiac, .......som na pokraji sil, velmi ma to obtazuje hlavne ten ekzem na tvari, Hovorim mi ze liecba bude trvat pol roka. Uz nechcem vycuvat len chcem najeke rady tych ktory si tym presli: Mali ste nejake docasne zhorsenie?

opicaskorica
16. aug 2013

Mne velmi pomohol. Mala som atopicky exem a po liecbe zmizol a uz som s tym nikdy nemala problem.

goddess
11. feb 2014

@opicaskorica, @silvika99 prosím Vás veľmi pekne, aké kvapky ste brali? A nevrátilo sa Vám to už? Dá sa k nemu ísť hocikedy? Aj ja bohužiaľ trpím neskutočne a rada by som sa už z toho dostala raz a navždy. Ďakujem za odpovede.