Dôvody neočkovania deti

2. mar 2021

Ahojte,viem, ze uz som tému založila ale zle som polozila otázku a rozbehla sa tam diskusia o očkovaní dospelých na covid. Myslím vaše dôvody na neockovanie deti povinným očkovaním nie na covid. Ďakujem za odpovede.

moonlight1210
2. mar 2021

Je tu o tom mnoho tem. Mavaju hadam aj cez sto stran nazorov, linkov na studie, odborne clanky, hadok, vyryvania, odpovedi k veci, aj od veci.

Najdi ich a mozes s nimi travit dlhe zimne vecery.

Naco zakladat temu o tom istom znova?

autor
2. mar 2021

@moonlight1210 nasla som témy z roku 2012,2015 nič novšie....

sara07
2. mar 2021

je toho tu kopu , ale nehladaj info tu , máš kopu od min.zravodtnictva stránky aj poradna pre rizikové očkovanie skôr by som tam riešila a hladala info
pokial si mala v rodine všetko v poriadku ty tiež nemáš mat dôvod že by bol nejaky problém

moonlight1210
3. mar 2021

no co si pamatam, tak este v 2019 to tu ockovanim (hlavne okolo MMR) rezonovalo. potom to potlacila corona a matky aj antivaxeri sa prestali ockovanim zaoberat v takej miere.

temy su sice zalozene starsieho data, ale boli v neustalom vyvoji, takze posledne stranky tych tem, co tu vtedy "zili", su zvycajne najneskor z roku 2019, mozno trochu 2020.
ale nepoviem ti, ktore to presne boli.

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikimeli
18. apr 2021

@rmm zdravím a kde v zahraničí ak sa smiem spýtať ? Ďakujem. No a vaše deti nie sú očkovane teda ?

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz