MMR očkovanie

lucka010
10. jún 2022

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať,ze kedy(v koľkých mesiacoch) ste dali očkovať svoje babatka MMR vakcínou a ako to znášali vaše detičky? Dakujem

pribinak
10. jún 2022

@lucka010 ockovali sme normálne podľa očkovacieho kalendára, všetko ok, bez problémov

lucijalucy
10. jún 2022

Syn bol očkovaný v 14 mesiacoch, po očkovaní ok, po cca 8 dňoch mal dva dni teplotu. Potom už nič.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
greta2017
10. jún 2022

Myslim ze mmr sa ockuje medzi 15-18 mesiacom

54tinka54
10. jún 2022

@lucka010 môžeš aj odložiť na neskôr, ja plánujem dať MMR po 2. roku

hruska91
10. jún 2022

Obe dcéry po 15 mesiaci a jedna mala po týždni asi 1 deň horucku do 39 a potom už pohodka a druha nič

katus226
10. jún 2022

Obaja v 15. mesiaci. Starsi nemal po žiadnom ockovani reakciu, ale v obdobi po mmr zacal zabudat naucene veci, komunikovat, blabotat (je autista). Ono naznaky autizmu boli uz skor, ale az spätne sme zistili co sa deje. Genetika cista. Mladsia mala zle reakcie po kazdom ockovani, horucky, prestavala jest, doktorku to nijako netrapilo. Mmr ju dorazilo, na cele leto prestala jest a dostala epilepsiu 😔

mikadooo
10. jún 2022

@lucka010 normálne, podľa kalendára. Všetko ok. Takisto všetky moje kamošky v okolí (a to som robila v rodinnom centre, kde sa ich premlelo hodne). Samozrejme, boli aj také, ktoré vymýšľali z rôznych autistických "čo keď" dôvodov. Tie majú deti nezaočkované, alebo aj keď posúvali očkovanie, ich deťom nič nebolo. Všetky očkované decká sú v poriadku, nikomu nič nie je, vedľajšie účinky nejaké boli, ale odzneli. A to tie najstaršie majú teraz 13 rokov. Neočkované sú tiež v poriadku 🙂. Len sa sem tam ich mamičky trošku nervujú, keď je v médiách hlásená nejaká epidémia osýpok 🤷. (Naposledy tuším v r.2019 sa také čosi riešilo).

lucka010
autor
15. jún 2022

Ďakujem Vam🙂

evaachesa
15. jún 2022

MMR dostal presne podľa očkovacieho kalendára a zvládol toto očkovanie najlepšie zo všetkých, bez reakcie.

shia
7. aug 2022

@lucka010 podľa očkovacieho kalendára a doteraz riešime následky...nervová sústava,mozog,reč,správanie, strava,atď...druhú dávku som odmietla a veľmi ľutujem tu prvú, výsledky ukázali, že po ňom

lujze
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujze
7. apr 2023

Naše deti vôbec nepotrebujú očkovanie.To , čo nám doktory tvrdia o posilňovaní imunity je lož.Človek sa narodí ako dokonalý jedinec a nie ako pokazená hračka s ktorou si každý môže robiť čo ho napadne.Prestante slepo veriť a začnite preverovať.Ktora z vás si prečítala príbalový leták???