Môžem ísť kočíkovať dieťa, ktoré má horúčku po očkovaní?

20. jan 2022

Môžem malú 5mes.zobrať kočíkovat keď má horúčku po očkovaní? Lebo predsa len čerstvý vzduch..

merrysa
20. jan 2022

V horúčke nie

nykkushka
20. jan 2022

A vy by ste s horúčkou (dosť možné že ju miesto vpichu aj bolí) isla von sa prechádzať, lebo veď čerstvý vzduch? 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️

snehulak77
20. jan 2022

Viac jej vetraj, ak má radšej čerstvý vzduch a neprekuruj miestnosť. Naš to ma tiež tak radšej 😊

autor
20. jan 2022

@nykkushka a čo keď to dieťa má rado čerstvý vzduch?! 🙊😊Nepýtala by som sa to zato že nevydržím dnuka.

autor
20. jan 2022

@snehulak77 ďakujem 😊

autor
20. jan 2022

@nykkushka len aj malá je oveľa veselšia keď sme von 😊keďže bývame v činžiaku bez balkóna bez terasy bez všetkého možného 😊

denda007
20. jan 2022

Dnes vydržte, zajtra choďte. Radšej ju ponoste na rukách aby sa nestalo že budete zavretý doma 2 týždne namiesto jedného dňa ak jej to uškodí

enoula
20. jan 2022

Na vzduchu pracuje imunita, najma takto v zime, po očkovaní ma organizmus riadnu bombu v tele, netreba ho ešte viac zatazit, teplotou reaguje, ze sa cosi deje. Preto sa ma byť v klude chvilu, nech sa telo spamata...
Počkajte ešte

hennyinnsbruck
20. jan 2022

Ja som chodila stale🤷🏼‍♀️ aj lekar vravel ze kludne ked je v kociku ved tam len lezi , namahat sa nema…. Samozrejme nie ked mala 40 tky , a stale po podani lieku ked klesla.
A zalezi v akej „nalade“ je dieta samozrejme.

nykkushka
20. jan 2022

Je pekné, že máte obe radi vzduch, ale myslím, že jeden deň sa to určite dá prežiť doma, vydržať. Ale tak väčšina ti tu radí byť doma, ale myslím že aj tak pôjdeš von. Veľa zdravia prajem

autor
20. jan 2022

@nykkushka nešla som von ani sa nechystám ;)

autor
20. jan 2022

Ďakujem maminky za rady. Nevedela som, keďže mi lekár nevravel iba ak by bola horúčka tak podávať nurofen nič viac som nevedela 😊ďakujem za info.

autor
20. jan 2022

@denda007 veď áno určite ja to chápem 😊 ďakujem