Oľutoval niekto, že nedal zaočkovať svoje dieťa?

nikky222
10. apr 2013

Neiem, či tu už podobná otázka nie je, len sa chcem spýtať, či niekto z vás oľutoval to, že nedal zaočkovať svoje dieťa?

mummy
10. apr 2013

Aj man by to zaujimalo, nedala som na zltacku A, asi skor myslite povinne ockovanie, pocula som ze v Anglicku stuplo pocet ochoreni na prave kiahne myslim, lebo rodicia sa rozhodli nedat zaockovat.

nae
10. apr 2013

Očkovanie proti čomu konkrétne máš na mysli? Či povinné očkovanie všeobecne? Ja som zatiaľ neoľutovala neočkovanie.

ankanl
10. apr 2013

Ja nelutujem. dcerka nema ziadne ockovanie.To anglicko je len take strasenie...

dewyn
10. apr 2013

nelutujem

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reanda
10. apr 2013

@mummy prave kiahne? som myslela, ze tie uz existuju iba v labakoch 😕

keziah
10. apr 2013

@nikky222 zatial nie 😀

sofia2008
10. apr 2013

nelutujem, aj ked sme nedali iba MMR ockovanie..skor lutujem, ze ma tie ostatne do 1r, nakolko sme mali vaznu neurologicku reakciu po tretej davke a dcerka skoro dostala epilepsiu.. 😔
po rozhovore s viacerymi lekarmi uz viac neockujeme..

xlucia
10. apr 2013

@mummy prave kiahne v anglicku urcite nie su...

mummy
10. apr 2013

Sekla som sa, ide o measles- osypky

jonas17
10. apr 2013

neľutujem...skôr mi je ľúto, že ma neosvietilo skôr...dcéra je zdravá, sopel prejde za pár dní, imunitu má v poriadku...očkované dieťa má imunitu oslabenú, preto s každou chorobou bojuje ťažšie, ako dieťa s imunitou nepoškodenou očkovaním...

leonka17
10. apr 2013

nelutujem. dcerka ma len tbc-este bolo povinne. nic ine. syn je ockovany a plus ma rotarix bez pneumokokov vtedy bolo nepovinne a lutuje, ze je ockovany. ked porovnam svoje deti, tak neockovane je zdravsie.

monika15
10. apr 2013

@nikky222

pomocccccccccccccccccccccc uz dosssssssssst je tu milion otazok na tu istu temu, na co otvarate rovnake temy???

aby ste ozivily hadky !!!!! na vyvolavanie konfliktu !!!!!

jarabica123
11. apr 2013

Nie nelutujem, malicka je zatial zdravucka🙂

rose1988
11. apr 2013

Nechapem naco reagujete poniektoré ked vas ta tema nezujala je to jednoducha otázka.
Zatial nelutujem dufam ze ani nebudem no pravda je ze sme nedali len MMR a zatial len pol roka preslo. Uvidime.

nadhera
11. apr 2013

cakam na temu - olutoval niekto,ze DAL svoje dieta zaockovat? Do dvoch rokov maju obaja chalani zakladne ockovania a aj to lutujem, su sice zdravi,krasni,sikovni....nech im to vydrzi , ale uz nepokracujeme 😠

samantha342
11. apr 2013

ja lutujem len ze som dala starsieho ockovat 😠 uz nikdy viac 😠

danu
11. apr 2013

@nikky222 skus pozriet uz zalozene temy, je ich tu dost.
Asmira team