Splnomocnenie na očkovanie

hu3hu3
26. mar 2018

Ahojte maninky, idem dat zaockovat 5 rocnu dcerku proti kliestom. Chcem sa spytat ze ci mozu ist s dcerkou k lekarke na to ockovanie aj stari rodicis? Potrebujem nejake splnomocnenie? Dakujem

marlenka222
26. mar 2018

Pokial viem tak nie nemozu. Ide o "dobrovolne" ockovanie. Nie "povinne". Podpisuje rodic dietata. Radsej by som nesparala do splnomocneni. Ako poznam nasu lekarku,uz by riesila kde su rodicia dietata a preverovala situaciu cez socialku

dzina007
26. mar 2018

@marlenka222 to co mas za doktorku zeby riesila socialku lebo dieta prislo so starymi rodicmi?

dzina007
26. mar 2018

Ako ja to nemyslim nijako v zlom. Len ma takato odpoved zaskocila. U nas u lekarky vela krat vidim ze s detmi su stari rodicia lebo maju viac casu ako pracujuci rodicia.

pribinak
26. mar 2018

K nasej pediatricke chodia stari rodicia s vnúčatami uplne bezne. Vsak rano brnkni pediatricke a oznam jej, ze dceru bude sprevádzať babka alebo dedko.

@marlenka222 to je blbá doktorka.

pininka
26. mar 2018

Moji rodicia bezne chodia s nasimi detmi, ja mam male babatko, segra robi, nema tolko volna. Doktorka nas pozna 40 rokov, nema ziaden problem. Podla mna uplne bude stacit zavolat doktorke o co ide a ze pride babka,alebo dedo. Nevidim v tom ziaden problem.

luliu
26. mar 2018

Kľudne mozu

belllinka
26. mar 2018

Ockovanie proti kliestom neexistuje

zabina27
26. mar 2018

Ísť určite môžu a či potrebujú nejaký papier, to sa spýtaj vašej dr

marlenka222
26. mar 2018

@dzina007 ja uz som si zvykla...zacalo to v 8.mesiacoch ked sme boli na oslave s milionom deti a niekto mal mrle. Mamina toho dietata volala ze nech preventivne dam na malu pozor lebo ze ona to objavila po oslave. Ze ked deti prisli spolu do kontaktu. Mojej sa objavila Az 1 - to ako vazne, letela som k dokine, hubovala ze kam chodim a uplne ako socialna spina som si pripadala a este som ani dvere nezatvorila u sestricky,uz kricala na nu nech jej poda cislo na socku. Jasneeeee ze dosli. No co no pozreli ci mame wc (v chalupe skolausovanej 1990), kupelnu a ako zijeme (trapas) dali mi podpisat papier ze som bola doma a sli do haja

luliu
26. mar 2018

@marlenka222 a prečo ju nevymenis

alobalka
26. mar 2018

@hu3hu3 u nás dr chce rodiča napr na preventivke, lebo najlepšie pozná dieťa. Viem si predstavit, že aj pri očkovaní by mohol byť problém. Ale tak by som sa skúsila telefonicky dohodnúť, alebo by som aspoň nejaký písomný súhlas poslala. Predsalen rodič je zákonný zástupca. Na bežnú kontrolu po chorobe myslím kľudne môže ísť starý rodič alebo dospelý surodenec.

marlenka222
26. mar 2018

@luliu kiez by bolo za koho. Bud su v dochode alebo obsadene

dzina007
26. mar 2018

@marlenka222 fuuuu tak to riadny psychoteror... ☹

lindusss2016
27. mar 2018

@belllinka 😂 to je asi take, co ti proti kliestom vytvori obranny stit

petrofka
27. mar 2018

@marlenka222 moja otazka znie, preco je nadalej osetrujucou lekarkou tvojho dieťaťa, ak robi taketo podrazy? Karma je zdarma a ja bych na nu poslala danovu kontrolu..

lenqua_12325
2. sep 2018