Ako funguje Instagram?

12. mar 2023

Ahojte ako funguje Instagram? FB mám ale Instagram nechápem 🤭 keď si niekoho vyhladam cez meno či už známu osobnosť alebo priateľa ten dotyčný vidí moju návštevu? Že som klikla a kukla jeho profil? Všetky tie známe osobnosti vidia všetky tie tisíce ľudí čo ich navštívia? Alebo to čo si kuknem je ako na FB že to dotyčný nevidí že si ho prezeram. Ako ja môžem vidieť kto si ma pozrel...fotky čo pridám môžem obmedziť aby neboli verejné? Na FB zdieľam len priateľom. Dik ☺️

vava_1994
12. mar 2023

Ahoj, nie nevidí, že si poúzeráš jeho profil, ak nepridal “story”, čo je aj na fb(fb to prebral od instagramu), a možeš si v nastaveniach zmeniť profil na súkromný, tak môžeš potvrdiť ludí len čo poznáš, a nepíšu ti “boti”. A keď chceš mať verejný profil a obmedziť len určitých ľudí, tak sa to dá, keď na daného človeka klikneš a v rohu budeš mať 3 bodky, tam už môžeš obmedziť, či už story, alebo hocičo😊

vava_1994
12. mar 2023

@vava_1994 a všetky tie celebrity majú vypnuté upozornenia pravdepodobne, lebo by im asi explodoval mobil z toľkých žiadostí, správ a pod.

autor
12. mar 2023

@vava_1994 super ďakujem za odpoveď 👍

vava_1994
12. mar 2023

Treba len pokukať čo a ako, naučíš sa to rýchlo 😊

autor
12. mar 2023

@vava_1994 a moji priatelia vidia koho sledujem ? Napr keď si dám sledovať čo sa mi páčia profily o zdravom varení vidia to že to mám sledované ?

vava_1994
12. mar 2023

Ano, keď si rozkliknú tvoj profil a rozkliknú si “sledované”, alebo keď narazia na daný profil tak sa tam zobrazí “sleduje použivateľ blablabla”

autor
12. mar 2023

@vava_1994 aha ok ďakujem a posledná otázka ☺️ keby sa prihlásim na insta mojim FB účtom tak tie fotky čo mám na FB sa mi dajú aj na insta? Lebo na FB si fotky a pre koho zdieľam dosť obmedzujem a neviem či by sa mi to presunulo aj na insta.to by som nechcela.

mamickalisticka
12. mar 2023

Nie, fotky sa nepresunu

autor
12. mar 2023

@mamickalisticka super ďakujem za odpoveď 👍

1sally12
12. mar 2023

Ešte ja sa sem votriem ak môžem😉nech nemusím zakladať novú tému. Existuje na insta súkromný profil a nejak "utajený" alebo tak? Totiž dotyčná osoba bola označená v jednom príspevku, keď som na ňu klikla zobrazilo sa mi iba hore jej meno a nič viac🤷‍♀️ len prázdna biela plocha. žiadne že profil je súkromný alebo tak...ako sa mi zobrazuje pri iných. To znamená že tá dotyčná ma nejako obmedzila alebo také niečo?

veronykacs
12. mar 2023

@1sally12 nie, na insta sa sa dá menit meno, čiže ak som pred rokom bola lujza, premenovala som sa na katka a ty nájdeš starý komentár v ktorom som označená ako lujza, po rozkliknuti sa ti ukáže len prázdny účet.

1sally12
13. mar 2023

@veronykacs aha, ďakujem. To je prefíkaný ťah🤭takto vlastne ale už ani nezistím nové meno tej dotyčnej🤔

vava_1994
13. mar 2023

@1sally12 keď sa sledujete, ono ťa to presmeruje aj tak na ňu

1sally12
13. mar 2023

@vava_1994 nie nesledujeme sa.

1sally12
13. mar 2023

A keď ju nenájdem ani medzi sledovateľmi u tej, ktorá ju v tom príspevku označila(ako samozrejme pod novým menom)-neznamená že zrušila profil?

siss25
1. sep 2023

Ja mám otázku, čo znamená v správe ze zobrazené SEČ ? Mám to iba v jednej konverzácii 🙈

vava_1994
1. sep 2023

@siss25 neznamena to nič..je to len stredoeuropsky čas, rovnako ako ked ti da niekto videné..niekedy to takto spraví

vivianna
4. sep 2023

Ahojte 🙂tiež nechcem zakladať novú tému, ale potrebovala by som niekoho, kto sa veľmi veľmi veľmi dobre vyzná v Instagrame. Prosím ozvite sa mi do súkromnej správy, ďakujem 🙂