Andzela - internetový obchod

33333kika33333
1. jún 2022

Ahojte. Chcem sa opýtať, či ste niekto nakupoval v tomto internetovom obchode Andzela a aké sú vaše skúsenosti. Prípadne konkrétne skúsenosti s kúpou týchto šiat.

renata1405
1. jún 2022

Ja som spokojna nakupujem casto co mi nesadne vratim nikdy nebol problem peniaze vracaju bez problemov v baliku posielaju aj tlacivo na vratenie takze ziadne starosti.

18dada18
1. jún 2022

Aj ja som uz zopár krát nakupovala. Veci majú krásne, skutočne ako na obrázku. 🙂

queeninthenorth
1. jún 2022

Aj ja som už objednávala pár krát a vždy som bola nadmieru spokojná 🙂

33333kika33333
autor
1. jún 2022

Najviac sa obávam o materiál.
Ale ďakujem za odpovede

maggdi
4. apr 2023

@33333kika33333 Ahojte. Za mňa, žiaľ, tiež NESPOKOJNOSŤ. Tepláková súprava tepláky sedeli, no mikina obrovitánska. Zimná bunda síce krásna, veľkosť nesedela úplne, ale to uznávam, že sa treba riadiť uvedenýmu rozmermi v cm, to nesedí ani z aliexpressu, no POMER CENA - KVALITA CELÉ ZLE... stála ma 93e v akcii na stránke, u nás som ju našla v číňaku s dovozom Poľsko za 69e a aj to bolo veľa... Otvorený zips na vreckách predral rukáv zospodu pri nosení cca 10x na hodinu oblečenú slávnostne a zipsy zošúchané akoby bola nosená 2 roky. Kto nemá ďaleko do Poľska, určite odporúčam zájsť si na nákup oblečenia osobne a aj v tých najdrahších butikoch tam nakúpite výhodnejšie ako slz tohoto eshopu. A človek vidí vec naživo, vyhne sa sklamaniu a preplacačkám na poštovnom pri reklamáciách či vráteniach. Po prvom opratí sa materiál, samozrejme polyester, zdrcol. Ako bežne pri lacných bundách.