Animovaná rozprávka Múmie

antonia15
3. mar 2023

Ahojte. Boli ste niekto na rozprávku Múmie v kine? Je vhodné aj pre 4.5 ročné dieťa?
Ďakujem

ukulela
3. mar 2023

@antonia15 boli sme dnes. V pohode aj pre male deti, ziadna smrt ani nic. Akurat nic svetoborne, zasmiala som sa tak 2x a prezila som. Decka v poho,ony maju kino ako zazitok, kamosi a pukance....

antonia15
autor
3. mar 2023

@ukulela ďakujem pekne za recenziu...ani deti sa nepobavili?

dagmarovita
3. mar 2023

Podla mna ziadna dlha rozpravka neni vhodna pre tak male dieťa. A este v dnesnych prevedeniach.. Ako ono sa prilepí to hej..ale preco ho medialne tyrat?
Treba radsej ist do lesa na prechadzky

zorkahorka
3. mar 2023

Moj ma 5,5 a manžel mi pisal,ze tomu velmi nerozumel,ze je to dkor pre starsich. Ale na konci si poplakal a uzavrel to tak,ze to bolo pekne.aj muzovi sa celkom zdalo

liliana363
4. mar 2023

@antonia15 je to v pohode rozprávka. Videli sme aj kocúra v čižmách a to už bolo moc akčné a strašidelné chvíľkami.

antonia15
autor
4. mar 2023

@zorkahorka ďakujem pekne 🙂

antonia15
autor
4. mar 2023

@liliana363 ďakujem 🙂

ivanaks
4. mar 2023

Bola som so synom (8) a nám sa to páčilo. Nie je to také akčné ani strašidelné, ako Kocúr v čižmách 2, Neobyčajný svet, Smradi, Buzz Lightyear a podobne. Taká milá rozprávka, nie veľmi akčná a v podstate dosť nenáročná (ak nie ste prehnane nároční Vy). Ani sa nám nezdala príliš dlhá. Takmer 5-ročné dieťa by s ňou nemalo mať žiaden problém.

antonia15
autor
4. mar 2023

@ivanaks ďakujem krásne za skvelú recenziu🙂