Beffino.com - skúsenosti

ludkaj100
27. nov 2022

Ahojte.. má niekto skúsenosť so stránkou BEFFINO.COM??
Ďakujem za každú skúsenosť

canadanka
3. dec 2022

pripnem sa, tiez by ma zaujimalo...

babatkonr
16. dec 2022

Nikto? Tiež by ma zaujímalo 🤔

jurraj15
7. feb 2023

Ahojte, minuly tyzden som objednal automaticke vratka na kurin a dosli v poriadku, funguju.... Obaval som sa toho obchodu ale vsetko prebehlo v pohode

patulicek11
3. mar 2023

alexandra. beffino.com….? Nikdy viacej. 2 mesiace pisem, ziadam. Peniaze za vrateny tovar nikde.

megytex
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
megytex
16. mar 2023

@jurraj15 pekný deň volám sa Magdaléna ani ja nemám dobré skúsenosti Už som im napísala zopár krát aby mi vrátili naspäť peniaze ale ešte stále nemám ja uvažujem nad tým aby som dala podnet na štátnu obchodnú inšpekciu a Radím aj vám aby ste dali aby sme boli Čím viac už som sa informovala aj na maďarskej aj na poľskej strane lebo aj tam podnikajú že tiež majú také problémy s nimi Ďakujem že ste ma vypočuli

megytex
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jurraj15
16. mar 2023

@megytex mne funguje uz mesiac v pohode

megytex
20. mar 2023

@patulicek11 pekný večer len sa informujem,, že čo ste robili dali ste na nich trestné oznámenie?

casablanca335277
18. apr 2023

@ludkaj100 objednala som si puzdra na vajicka 3ks a prisli ken 2 ks,takze ma vysli ovela drahsie.Vypisujem,posielam emaily a nic,ziadna odpoved

casablanca335277
28. apr 2023

Dobry den,som milo prekvapena zo stranky beffino.Objednala som si puzdro na vajicka 3ks,ale dosli mi 2ks.Po niejakom vypisovani,mi to uznali a poslali to chybajuce.Takze ma naozaj prekvapili

inika11
19. máj 2023

Dobrý deň, aj ja práve riešim problém s vrátením peňazí. Vypisujem im e-maily a zatiaľ žiadna, len automatická odpoveď ako postupovať pri vrátení tovaru. Som z nich veľmi sklamaná.☹

hasicak
20. aug 2023

Dobrý deň. Nie neodporúčam, tovar bol dodaný po urgencii po piatich týždňoch a ešte nehoriac o kvalite. Z mojej strany nikdy viac

petero70
10. apr 2024

@ludkaj100 Práve som dostal "dve objednávky" od beffino com - prvú a poslednú... Teleskopické zahradnícke nožnice, zlacnene na 24 eur - ktoré v reklame strihajú vysoko v korunách mohutné konáre ako maslo sú v skutočnosti hračička s 5 cm čepeľou - teleskopickú funkciu som neobjavil ale nie preto že chýba návod na použitie - táto funkcia tam nie je... Lacný šrot made in P.R.C. ... Faktúra od slovinskej firmy , odosielateľ GLS Budča Sk... Kontaktoval som predajcu ohladom vrátenia tovaru - zatial bez odpovede...

petero70
10. apr 2024

@megytex ja som dostal "záhradnícke nožnice" made in china zo slovinskou faktúrou posielane z dediny Budča na Slovensku a chystám sa podat podnet na SOI...

ferkoperko
11. júl 2024

NEDOPORUČUJI...jen jsem zkusil objednat sadu kleští...okamžitě si přidali jakousi e-knihu a připojištění balíčku takže faktura poskočila o cca 260,- kč. Prozíravě jsem zadal platbu na dobírku a tak jsem jim napsal že pokud se budou snažit doručit původní nezaplatím vůbec nic a rovnou zásilku odmítám a jak tak přemýšlím tak jí nepřijmu ani vůbec.