Bonprix - vrátenie

7. jún 2022

Ako dlho asi trva aktualne kym poslu spat peniaze, neriesil teraz niekto vratenie tovaru prosim? Cakam dva tyzdne a este mi ani neprislo info ze by balik dostali. Dakujem.

laurika999
7. jún 2022

Ja keď som vracala do Bon Prixu do 3 týždňov mi poslali peniaze na účet.

0silvia0
7. jún 2022

Trva to aj 2 tyzdne.

feketka
7. jún 2022

mne prisli do mesiaca

nelca84
7. jún 2022

Ako kedy, ale prisli vzdy. Ci balik dostali vidis na svojom ucte pod "Vratene a nedorucene"

autor
7. jún 2022

Nemam tam vytvorene konto. A len trpnem lebo muz to poslal obycajne. 🙄 skusim byt trpezliva, ak to vsetkym trva dlhsie

kik_hod
7. jún 2022

Mne vrátili za dva týždne

simsalabim
7. jún 2022

Vacsinou to trva 10-14dni.

kate9999
7. jún 2022

15 dni

veronice
7. jún 2022

Ja vzdy objednavam aj viac veľkosti z jednej veci, necham si tu co mi je dobra a ostatne vrátim. Nakupujeme takto aj s mamou pravidelne dlhé roky. Vzdy vzdy vzdy nám peniaze vrátili, väčšinou do tych 2 týždňov takže ak k nim balik dorazi, urcite peniaze vrátia 🙂 muža nabudúce treba poučiť nech to pošle doporucene nech nemáš stresy 🙂 alebo si vytvoriť konto...

kate9999
7. jún 2022

Dlho im to trvá a naposledy som im dokonca musela volať lebo už prešli aj 3tyzdne a stále nič tak som im musela poslať odfoteny podaci list🙄

autor
7. jún 2022

Keby som mala ten podaci tak fajn... aj som mu vravela ze len s podacim.. ale teta na poste mu vraj povedala ze balik treba prebalit... co som este nezazila a on namiesto toho aby mi to vzal domov tak to poslal na verim boha cez tu nasu super postu..proste chlapi,nepochopim

lintu
8. jún 2022

obyčajne to išlo poslať, no doporučene prebaliť? zaujímavé

nelca84
8. jún 2022

ja to vzdy posielam doporucene v povodnom obale, ale treba odstranit vsetky povodne udaje, hlavne predchadzajuce podacie cislo, samozrejme stitok s adresatom...

laurika999
8. jún 2022

@nelca84 Áno, aj ja v pôvodnom obale

autor
9. jún 2022

Oki baby , uz nabehli, tak sa tesim :D cize dva tyzdne presne