Dirty Dancing - Hriešny Tanec

david2020
8. mar 2022

Baby čaute 😀 V týchto neľahkých časoch a chvíľach sa posnažím o trocha odľahčenia,skoku do minulosti a všetko pekné čo patrí k filmu Hriešny Tanec. Kedy,kde ste ho videli po prvýkrát a aké máte spomienky ohľadne tohto filmu? Samozrejme 100 ľudí/100chutí a nie každému je Dirty Dancing po chuti. Ja som muž,ale tento film je moja srdcovka,ktorú môžem pozerať snáď aj vtedy ak oslepnem (sranda),poznám ho už naspamäť,aj zo všetkých strán. Čakám na vaše zážitky a komentáre 😊🍉🍉🍉

sisa_s
8. mar 2022

Nikdy som ho nevidela 🙈poznam tie zname sceny, ale nikdy som si to nezapla od zaciatku do konca

tncka
8. mar 2022

@david2020 nikdy som to nevidela a ani nebudem🤫

saxana000
8. mar 2022

Mali sme ho na kazete so starym ceskym dabingom ked ho davaju teraz az mi skripe v usiach..ale rada si ho pozrem minimalne raz za rok alebo niekedy ked natrafim na finalnu scenu na youtube.pesnicky milujem vsetky a najviac tu co ide v titulkoch
oooouuuuyyyeeeeessssss! 😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra2010
8. mar 2022

aspon desatkrat. A 11x zase pozrem s manzelom. Je to relax uprostred chaosu, my sme aj tanecnici, tak nas inspiruje.

david2020
autor
8. mar 2022

@alexandra2010 ja vždy keď mi prepne (mám 32r),tak na Hungry Eyes zvyknem napodobňovať tú scénu ako vo filme,keď ju učili tancovať 😀

zuzahajdulka
8. mar 2022

velmi mily film, tiez ho rada pozeravam. S hanbou spominam, ked sme pod vplyvom filmu ako pubertacky bezali za jazdy cez celu elektricku a naskocili spoluziakovi do tej zaverecnej zdvihacky. Jeziskomarja, dufam, ze ma tam nikto nespoznal 😅🙈

zuzuliennka1
8. mar 2022

videla som ho raz, aj to s velkym sebazaprenim, a stacilo mi 😁 nijak ma neoslovil

sparrows
8. mar 2022

Nepamätám si, kedy som ho videla prvýkrát, ale mám ten film rada a nemám problém si ho pozrieť viackrát 😂

sense
8. mar 2022

Keď som mala asi 12-13 rokov, a pamätám si ze som si ten film bola pozicat vo videopožičovni, à potom som dostala kiahne à pozerala som ho každý deň celé 3 týždne co som bola doma so školy. To už je ale cela večnosť, vtedy také filmy v TV nedávali len na videokazetach v požičovni aj to musel mať človek šťastie. Odvtedy ho poznám naspamäť a vždy keď je v TV si. Ho aj tak. Pozriem...

ibrunova
8. mar 2022

Ja som ho prvý raz videla v kine v Českom Brode v decembri 1989 😃 a potom ešte nespočetne veľa krát 😃

petronellla87
8. mar 2022

@david2020 Ako mala som pozeravala na starej vhske...a je to jeden z filmov ktore si rada pozriem opakovane...ma svoje caro🥰 a suhlasim s nazormi ze novy dabing je tragedia

david2020
autor
8. mar 2022

@petronellla87 má to nový dabing? Ja som zvyknutý na ten, ktorý keď dávajú v tv alebo na dvd... Asi som nejako nepostrehol... Práve ho pozerám,ale v maďarčine 😀

petronellla87
8. mar 2022

@david2020 hej minuly rok ked ho davali v tv tak bol novy dabing🤭 tak som sa rozculila a pisala kamoske co sa dabingu venuje aby mi tuto nehoraznost vysvetlila...este ze ho mam na dvd a tam je dabing povodny😄

vanda323
8. mar 2022

@david2020 Každý má asi svoju srdcovku tento film je pekný, pozriem si ho vždy keď ide v tv, ale teraz keď tak rozmýšľam ja ani nemám taký že top film

margareta15
8. mar 2022

@david2020 bola som osmacka na ZŠ. Všetky spolužiačky sme boli z toho filmu unesene🙂. Odvtedy som ho videla mnoho krát a stale sa mi páči a tá hudba👍.....

saxana000
8. mar 2022

@david2020 bol este starsi na vhs intersonic hlasy rovnake ale intonacie alebo dialogy boli ine.ked to nahras zo 40x do usi tak ta to potom pri akejkolvek malej mene rusi.tak ako Robin hood s Costnerom ma asi 6 ceskych dabingov lebo jeden robila nova jeden CT jeden Prima jeden bol na kazetach a.po case to znova predabovali a ta slovencina s Bahulom amen dolores.. A moja mama spomina dodnes ze raz prisiel do kin winetou po slovensky s Docolomanskym ze utiekli vsetci z kina do nohy a tie kotuce potom uz asi svetlo sveta nikdy nevideli...

saxana000
8. mar 2022

@petronellla87 je este starsi povodny vhs na dvd a v telke je uplne iny a ked vravis ze je este dalsi novy tak to uz bude asi treti alebo stvrty..

petronellla87
8. mar 2022

@saxana000 moze byt ...lebo dirthy dancing kukavam min.raz za rok a ten minulorocny dabing som pocula prvykrat v zivote

david2020
autor
8. mar 2022

@ibrunova v 1989 som sa narodil 😀

hennyinnsbruck
8. mar 2022

Juj videla som ho snad 3000x a stale si ho pozriem 🤭 milujem ten film 😍 ale len stary novy je nic moc.

david2020
autor
8. mar 2022

@saxana000 áno áno Intersonic viem čo je, pamätám si to,to ešte na VHS kazetách bolo počas upútaviek pred hlavným filmom,dodnes mám v hlave zvučku toho Intersonicu. Ako hovorím,práve pozerám Dirty Dancing v maďarčine a tam tiež hovoria úplne iné vety, iné dialógy ako v češtine. Je to zaujímavé. Mňa by veľmi zaujímal osud hrdinov,že keby hneď po jednotke,po titulkách nakrútili dvojku s pôvodnými hercami,tak ako by skončili. Viem,že existuje aj dvojka z roku 2004,ale ten nemá nič spoločné s jednotkou,celý je o ničom. A videl som aj remake z roku 2017,ten film je totálna katastrofa,zle vybraní herci,ale niektoré songy z pôvodného filmu prerobené a prespievané modernejšie a som veľmi zvedavý na úplne nový Dirty Dancing,kde aj samotná Jennifer Grey bude.

janulik2008
8. mar 2022

Ježiši, pamätám si doteraz mala som asi 5 rokov. Mali sme ho a vlastne stále máme na VHS kazete. Mne sa páčila tá jedna scéna kde idú stvornožky k sebe, neviem prečo 😀 teraz si ho pozriem sem tam ale mne detstvo pripomína 🤭

oblecenie99
8. mar 2022

Och, veľká srdcovka, netuším, kedy som ho videla prvýkrát, ale naposledy som dopozerala jednotku aj dvojku po sebe ešte ako tehotná, aj som sa vlnila do rytmu už s bruchom :D na vypnutie hlavy ideálne. Z jednotky mám obľúbenú scénu - keď sa tancuje v tom klube na Do you love me od The Contours:

https://www.youtube.com/watch?v=ijK0WTB_-RY

A z dvojky môžu byť všetky pesničky, mám aj kompletne stiahnuté na USB do auta 🙂

oblecenie99
8. mar 2022

@david2020 "Babyt senki sem ültetheti a sarokba" ;)

david2020
autor
8. mar 2022

@oblecenie99 igeeeeen 😀😀😀😀 presne táto scéna teraz išla

saxana000
8. mar 2022

@david2020 tak Baby mala ist na vysoku na jesen pochybujem ze by neisla nakolko bola z doktorkovskej rodiny Johny dotancoval este leto v hoteli a potom sa pobral do odborov maliru pokoju a stukateru pobocka cislo bla bla bla.leto skoncilo dali si pusinku a bolo po dovolenke..mozno sa tam stretavali kazde prazdniny a tancuju si tam dodnes 😉

matana2
9. mar 2022

@david2020 "nobody puts baby in the corner" "I carried a watermelon" tiez moja srdcovka

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larazivago
9. mar 2022

@david2020 nikdy som to nevidela celé. Nebaví ma to.