Dve tváre Istanbulu

guessssss
20. sep 2021

Chci se zeptat kdo kouká na telenovelu Dvě dvare istanbulu 🙂.

chanel_c
20. sep 2021

@guessssss jaa 😄

guessssss
autor
20. sep 2021

@chanel_c ja taký 😁😁 chtěla bych najít další epizody ale nevím kde 🙄

chanel_c
20. sep 2021

@guessssss myslim ze na yotube su v turectine, ja zase nechcem vediet dej popredu, takto som aspon v napati, ked neviem ako co dopadne 😀😀

kaktus87
20. sep 2021

Ja tiež 🙂

miselar
20. sep 2021

Aj to pozerám ,😁

guessssss
autor
20. sep 2021

@chanel_c no to ano ale někdy mi lezou na nervy ty reklamy 😁😁😁

chanel_c
20. sep 2021

@guessssss tak to aj mne 😁 niekedy ked nemam cas pozerat si to nahram a potom aspon reklamy mozem popretacat.

guessssss
autor
20. sep 2021

@chanel_c no ja taký 😁 a úplně nenávidím tu rezavou kravu a tu starou ona se do všeho míchá jak vegeta

chanel_c
20. sep 2021

@guessssss
@guessssss no a ta Ceren aka sa robi vzorna dcera, a aka mrcha to je 😃 ale Cenk je fesak veru 😍

kacena4
21. sep 2021

@guessssss vojo ak je predplateny ma tusim 8 dielov dopredu

dada0902
21. sep 2021

Aj ja pozeram turecké sa im daria tento je top 🥰

guessssss
autor
21. sep 2021

@chanel_c no to ano 😁😁😁

chanel_c
24. sep 2021

@guessssss takze nedalo mi, pozerala som nejake casti dopredu aj finalovu cast.

guessssss
autor
24. sep 2021

@chanel_c ja chci taky 😂😂 ale nemůžu najít další části

chanel_c
24. sep 2021

@guessssss na yotube je ale v turectine, sice nerozumiem, ale pochopit sa to da 🙂

zuzana1408
29. sep 2021

@chanel_c prosím a ako dopadne? Som nedockava

vanda323
29. sep 2021

@chanel_c Nápis ako to skončí kto skym bude som zvedava

chanel_c
1. okt 2021

Civan bude s Damlou, Agha zomrie, aj Seniz a Ceren zomru. Ja uz to nepozeravam lebo som velmi sklamana z konca. V poslednej casti zomrie aj Cenk. Takto si rozhodne ukoncenie serialu nepredstavujem. A Cemre bude s Nedimom, budu mat vlastne dieta a budu vychovavat aj to Cenkovo.

vanda323
1. okt 2021

@chanel_c Cooo a prečo zomrú Agha Cerembaj Denis čo sa im stane

chanel_c
1. okt 2021

@vanda323 Agha zomrie na infarkt, lebo sa dozvie výsledky testov dna, Ceren a Seniz zomru naraz, spadnu z balkona a Cenk bude dlho chory, asi rakovina.

matejamy
1. okt 2021

Koľko to ma dielov?

deginko
1. okt 2021

Aj ja to rada pozerám,ale som fest sklamana z toho konca,že Cenk a Cemre nebudú spolu

chanel_c
1. okt 2021

@deginko ano, to aj mna velmi sklamalo, ze nebudu spolu, on je/ bude do nej zamilovany ale ona bude chciet Nedima. Preto som to aj prestala pozerat, hoci ma to velmi bavilo, ked uz viem ako to skonci, a vobec sa mi koniec nepacil.

kaktus87
1. okt 2021

Sakra, omylom som si to tu prečítala, tento seriál sa mi veľmi páči a teraz neviem či sa mi to este bude chcieť pozerať keď to má taký koniec. Ale s tým som rátala, že Cemre a Nedin sa dajú dokopy.

larisa
2. okt 2021

@chanel_c no mne sa nepáči ze zomie pán agha a cenk. Koľko má seriál dielov ?

chanel_c
2. okt 2021

@larisa 39 tureckych casti, ale neviem presne kolko to je u nas casti, lebo oni jednu turecku rozdelia aj na 3.

janicqa284
15. okt 2021

@chanel_c A Cenk bude mať dieťa s kým? Lebo akurát som cez voyo pozerala časť kde prišla Ceren o to Cenkovo dieťa.

deginko
15. okt 2021

@janicqa284 tiež by Maťo zaujimalo,ja som to včera večer kukala na Voyo...a hneď ma to napadlo,že s kým bude mať druhé dieta

janicqa284
15. okt 2021

@deginko Som zvedavá veľmi, lebo vôbec som nečakala, že sa také niečo stane.

kacenocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz