Dve tváre Istanbulu

guessssss
20. sep 2021

Chci se zeptat kdo kouká na telenovelu Dvě dvare istanbulu 🙂.

jania023
5. dec 2021

@deginko no nie lebo v jednej casti vtedy ked isla rodit vysuel lekar zo saly a hovori ze dieta bolo mrtve uz nejaku chvilu este v bruchu. Ako moze lekar tvrdit nieco take. Mal povedat ze dieta zije ale je v kritickom stave. Neviem ale velmi to nedomysleli aj keby ho Oya vymenila tak hned po operacii tvrdili ze nezije a pochovali ho cize co pochovali?? Blbost nejaka

deginko
5. dec 2021

@jania023 ale ten lekár čo im to oznámil bol už zmanipulovany Oyou..v tej istej dobe v tej nemocnici potratila aj svojho syna Basak (nurtenina dcéra)...a Oya tie deti,,zamenila,,...Basak syn umrel...a Cerenin čo prežil ukryli...im povedali,že umrel a pochovali cudzie dieťa....lekár bol spriahnuty s Oyou...a chceli ich oklamať že dieťa umrelo....tak načo by im hovorili,že prežilo a je v kritickom stave????

sanen
5. dec 2021

Ja pozerám. Super seriál. Zalim Istanbul už som ho videla. Tak som bola veľmi rada, že ho Tv Doma začala vysielať. Veľmi dobrý dabing. Zanedlho bude koniec. Mám veľmi rada turecké seriáliky. Keď seriál skončí pôjde zase pekný turecký seriál Sen Çal Kapımı s peknou Hande Erçel.🙂

sanen
5. dec 2021

@jania023 Ceren to dokonale dobre hrá. Aj mňa by zaujímalo kto ju dabuje. Ten hlas jej sadol. Dabing sa im teraz podaril. 🙂 Zanedlho bude nový turecký seriál Sen Çal Kapımı.

sanen
5. dec 2021

@jania023 niekedy si naši dabing prispôsobia, určité slová. Pozerávam často turecké seriáliky originále s písaným prekladom a veru mnohé vety, alebo slová sú niekedy iné, ako keď je už u nás seriál s dabingom. Aj v Zalim Istanbul - Krutý Istanbul. U nás pod názvom Dve tváre Istanbulu som si už viac slov tak všimla.

stevkasw
6. dec 2021

@summer1033 kde nájdem nejaký link poprosím

stevkasw
6. dec 2021

@summer1033 kde to nájdem nejaký link poprosím

chanel_c
9. dec 2021

@jania023 presne kvoli tomu som to asi v polke prestala pozerat. Co to uz je za koniec, ked 4 hlavni predstavitelia zomru. A z toho dvaja dobri. Uplne odveci podla mna. Ale dalo sa to cakat, vacsina tureckych serialov konci onicom.

kacenocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacenocka2
13. dec 2021

Najsmutnejsi turecky film čo som videla..cim si zasluzil ten chlap zomrieť..!? Mal žiť so synom. Ani agha nemal zomrieť 😢

sanen
13. dec 2021

@kacenocka2 herec Fikret Kuşkan - pán Agah už nemohol pokračovať v natáčaní za svoju chorobu. Je aj turecký článok, kde sa samotný herec ospravedlňoval fanúšikom, že ho to mrzí, ale žiaľ za chorobu musí zo seriáliku odísť. Tak preto ho nechali v seriáliku zomrieť. Keby ostal hrať, isto by ho nechali žiť. Originál názov seriálu je Krutý Istanbul - Zalim Istanbul, tak sa dalo čakať, že to bude mať taký ten turecký koniec. Ale som rada, že aspoň Damla a Civan sú spolu. A aj Nedim a Cemre. Ono je to aj uvedené v Turecku ako dráma. Zanedlho pôjde pekný turecký seriál, taký pohodový, veselý s peknou Hande Erçel -Sen Çal Kapımı. Oplatí sa pozerať 🙂

kacenocka2
14. dec 2021

@sanen aha..ďakujem za info. Aspoň cenk mohol zit kvoli syncekovi,a tak vychovavaju ho cudzí rodicia. Tak som sa splakala ked sa s nimi vo videach lúčil. Vacsinou v telenovelach na koniec zomru, len tí zlí a dobrí ziju. Zo začiatku som si myslela ze ta senis zomrie a agah bude s jivanovou mamou žiť 🙂

sanen
14. dec 2021

@kacenocka2 moja srdcovka od budúceho roka na Primalove budú zase opakovať turecký seriál Erkenci kus - Zasněná láska. 🙂