Ktoré profily o výchove najradšej sledujete na Instagrame?

15. dec 2023

Ktoré profily vás Najviac inšpirujú podieľte sa o typy. Ja na styl Nevychova a pod.🤗

autor
18. dec 2023

@hendikep hej, o tom ma profil ta B.Bali, o zneuzivani deti, fotiek na dark webe. Diki Zuzi za tipy @zuzinka888

denithestrange1993
18. dec 2023

@joannita tak pise to verejne pod svojim menom,ukazuje svoju tvar a potom sa cuduje,ze sa to dostane k menovanym? 🤔

denithestrange1993
18. dec 2023

@hendikep nemyslim si ze baby z mamagangu su dokonale,alebo sa na take hraju. Praveze kolkokrat prezradia na seba nieco co by sa vela vyumelkovanych profilov bala napisat. Aj take bezne faily co sa prihodia denne kazdej z nas. Ale chapem,kazdemu nieco ine sedi.

hendikep
18. dec 2023

@denithestrange1993 neviem, od danej potycky ich nesledujem … :D

bytc20
18. dec 2023

@alexnina777 juj rodinnu lekarku som musela unfollownut, lebo uz to prehanala s tym ako hejtuje skolky. Odpoved na kazdy problem- nedat dieta do skolky/odhlasit zo skolky. To, ze rodic ma zamestnanie, to je jedno. A navyse ona ani lekarka nie je. Resp. to vystudovala, ale lekarku nikdy nerobila. Ale hovorim, tiez som ju followovala, ale uz to zacalo byt prilis na mna.

alexnina777
18. dec 2023

@bytc20 fakt? toto som vobec nepostrehla u nej, že hejtuje školky.. preto som aj písala , že ja si aj tie názory filtrujem.. ja osobne som neni názoru za homeschooling, ale odmietam systém štátneho školstva , z roznych dovodov.. ale to je iná téma..ešte je super profil usmievaj sa mama.. tento to je

bytc20
18. dec 2023

@alexnina777 dakujem za tip, idem to pokukat ☺️

nekonecna_katastrofa
18. dec 2023

Dovychovat (Milan Studnička) a malo_psychologia - obidva profily sú normálne študovaní psychológovia/ičky