Najlepšia turecká telenovela

aniss257
3. okt 2022

Ahojte.. aku telenovelu by ste hodnotili za najzaujímavejšiu?

pribinak
3. okt 2022

@aniss257 žiadna, všetko je to brak

janetinka27
3. okt 2022

@aniss257 po rokoch sme pozerali telenovelu, moderna turecka, najprv super, od polovice nepozeratelna. volalo sa to laska na prenajom

kvet123ka
3. okt 2022

@aniss257 moja mala princezna. Pozeral to moj muz dokonca aj svokor😂

aniss257
autor
3. okt 2022

@kvet123ka súhlasím bola top, už som ju videla 🙂

nelca84
3. okt 2022

A ja som bola v tom, ze to len dochodkyne pozeraju 🙈

shannarourk
3. okt 2022

@aniss257
Za mňa -
1. Kuzgun (aj romantika, ale príbeh o dvoch rodinách z prostredia mafie...) úžasný Bariş Arduç. Herecké výkony by mohli odpozerať aj naši "herci"... každá časť skončila tak, že si človek musel pozrieť ďalej...
2. Kiralik Ask (tá pravá Láska na prenájom v doslovnom preklade) . Opäť Bariş spolu s Elcin Sangu... oni majú aj veľmi pekný film spolu - Mutluluk zamani.
3. Dolunay - ešte mladý Can Yaman a Özge Gürel... Títo dvaja sa mi páčili aj v novšom Bey Yanlis...
4. Veľmi dobrý kriminálny seriál - Baş Belasi 👍
5. Teraz pozerám nový seriál Yali çapkini... Dve časti sú aktuálne von a zatiaľ ma veľmi dobré ohlasy a čísla sledovanosti.
Z iného súdka zase pozerám historický seriál o Seldžukoch - Alparslan, opäť v hlavnej úlohe s Barişom Arduçom...

Všetky pozerám v pôvodnom znení v turečtine s anglickými titulkami. Turečtina je inak dosť chytľavý jazyk a veľa som toho už aj pochytila...

kaktus87
3. okt 2022

Moje srdcovky: Kurt Seyit, Láska a trest, Perla Orientu, Zakázaná láska, Statočný a krásna

marica61
3. okt 2022

@aniss257 aj Matky a dcéry bola dobrá . Teraz čo ide Zachránené životy, tak to sa nedá pozerať. O ničom, som sklamaná.

simona139469
3. okt 2022

Láska na prenájom, Sila, Sultán a možno Nezelana nevesta atd 😂 aha a ešte Dve tvare Istanbulu

kvet123ka
3. okt 2022

@shannarourk ja som tiež tak pozerala ak neboli s ceskymi titulkami tak s anglickymi. Aj som sa noeco po turecky naučila 😂
Ešte tieto som videla a zdali sa mi fajn.

simona1994
5. okt 2022

Po rokoch som sledovala turecký seriál Láska na prenájom