Nákupy oblečenia online - podobné stránke we love fashion

jajojapo
1. jan 2021

Ahojte odkiaľ zvyknete objednávať oblečenie ...osobne mam rada stránku we love fashion...paci sa mi ze sa hneď dozviem presné rozmery dokonca aj to aku výšku a hmotnosť ma modelka a ake číslo ma na sebe...je nejaká podobná dobrá stránka

zuzanka.zuzu
1. jan 2021

👎 ešte daj aj nejaký kupónik s tvojím kódom/zľavou 😉

jajojapo
autor
1. jan 2021

@zuzanka.zuzu ak máš nejaké komplexi načo vôbec niečo komentujes....

mirage
1. jan 2021

@jajojapo reklama

petamich
1. jan 2021

@jajojapo lebo tak okatu reklamu sme tu davno nemali a ano ma to tak pomaly kazda stranka ;)

jajojapo
autor
1. jan 2021

@mirage
@petamich ja som položila otázku a dala som info co mam rada nerobím reklamu ale ani neziadam odpovede typu bonprix glami a podobne....očakávala som odpovede na stránky ktoré možno nepoznám

petamich
1. jan 2021

@jajojapo ale tak urcite 🙂 a okrem ineho mame mat vestecku gulu a vediet, ktore stranky ty poznas, aby sme ti neporadili taku co uz ano 😃 takmer kazda jedna stranka, z ktorej som objednavala oblecenie pouziva referencne hodnoty voci nejakej velkosti, cize az taka zazracna vec to asi nebude

jajojapo
autor
1. jan 2021

@petamich pýtala som sa odkiaľ zvyknete vy objednať niečo napísala som preto aj názov stránky ktorú možno nie každý pozná aby bolo zjavne ze iné ako napr co som už vysie písala

amelia000
1. jan 2021

Otrasne robena stranka....ak je tvoja tak ju daj prerobit niekomu skusenemu

jajojapo
autor
1. jan 2021

@amelia000 určite nieje moja...ja vôbec nie som zástanca nakupov cez net ale je doba aká je no a mne tato stránka vyhovovala a oblečenie mi sedelo preto som chcela rady o iné stránky kde ste spokojne

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
1. jan 2021

@jajojapo Ja skor hladam presne podla toho, co chcem. Napr podla typu latky.
Vyhnem sa tak impulzivnemu nakupu veci, co ma sice v prvej chvili velmi zaujmu, ale obleciem si ich len raz.

Takze zadam trebars ´cierny hodvabny top´, a potom si prejdem stranky, pozriem recenzie, prestudujem zlozenie (nie je hodvab ako hodvab, tak ako nie je 100% bavlna ako 100% bavlna), pozriem detailné obrazky latky (uz podla struktury sa da usudit, ci to bude fajn) a objednam.
Ak ma sklame (napr. strih, ktory na mne vypali smiesne), tak vratim.
Ale vacsinou natrafim na ozajstne poklady.

stefi_k
1. jan 2021

Z takych amaterskych stranok sa neoplati objednavat.
Stranka je na prvy pohlad amaterky zostavena, je to väčšinou priamo umerne kvalite tovaru. Ani vratenie tovaru nie je zadarmo. A je to alieexpres tovar, predavane z priražkou.
€ 31,96 51%OFF | AKSLXDMMD Parkas Mujer Winter Jacket Women 2019 New Fur Hooded Printed Letters Long Thick Casual Coat Female Overcoat LH1220
https://a.aliexpress.com/_mstSRxF

mmt11
2. jan 2021

imoda.sk alebo erikafashion.sk, vždy mi všetko sadne

viikkki
2. jan 2021

Prečo hneď do nej rypete? 😕Ja osobne rada nakupujem H&M, Zara, a občas niečo z bershky 😉ale tak to asi poznáš