Nedá sa mi písať priateľovi na messenger

erinka90
10. apr 2023

Ahojte, poradte, ako to, ze mam moju tetu ma fb v priateloch, a istu dobu jej uz neviem napisat, aj stary chat zmizol. Ked kliknem na jej profil, nemam moznost napisat spravu. Nijak som ju neblokla. Dakujem

janai1
10. apr 2023

@erinka90 blokla si ona teba

bloger
10. apr 2023

@erinka90 hej zrejme ťa zablokovala

cyberk
10. apr 2023

Noo.. vies kliknut na jej profil na fb? Ukazuje ti ho normalne, len nemas moznost pisania spravy? ak ma len mobil tak si vymazala messenger appku ale ponechala fb appku.. to je len moja teoria netusim, ci to tak aj funguje :D pripadne mozno je z tych, co mala len messenger appku a deaktivovala si ucet alebo ta fakt blokla…

loliki
10. apr 2023

@erinka90 🙂 Napíš sem na MK, niekto bude poznať a prepošle, odovzdá správu či odkaz. MK vyrieši všetko aj nefunkčný MSG. 🙂 Telefón nezdvíha? Napíš jej pohľadnicu, list. Navštív, možno nebýva tak ďaleko.

erinka90
autor
10. apr 2023

@janai1 je to starsia pani, naozaj mohla nieco poklikat...a bloknut ma nechtiac.

erinka90
autor
10. apr 2023

@cyberk ukazuje ze priatelia. Bez moznosti napisat. Ona pouziva notebook. Takze appkpu to nebude. Asi ma blokla nahodou.

erinka90
autor
10. apr 2023

@loliki je to starsia pani, rodina, byva velmi daleko. A mojej mamke sa stazuje do telefonu ze mi nevie napisat a nevie ma najst. Uz som pisala jej neveste nech kukne jej fb co tam ma. Ale dajak bez vysledku. Asi ma nedopatrenim blokla.

babulkomale
10. apr 2023

@erinka90 nemusela ta bloknut, toto iste mam s dvomi kontaktmi na msg, neblokli sme sa, normalne sa bavime, na whattsup si musime pisat, smsky a volat.
Dlhorocne kontakty, jeden je rodina. Neprisli sme na to preco. Ja im napisat viem, aj to vidia, oni mi nemozu odpisat.
Nikdy sme sa neblokli.

loliki
11. apr 2023

@erinka90 Tak si volajte aj vy. Staršia generácia a moderná technika sa nedá vždy spárovať. 🙂 Píšte si na MK, tam sa môžeme zapojiť aj my a vyriešime všetko. Pozdravujem. 🙂

martinellacka
11. apr 2023

Nenapadlo ti, ze ta mohla aj ona zablokovat? To bude asi najpravdepodobnejsia moznost🙂

erinka90
autor
11. apr 2023

Zahada vyriesena. Bola som nahodou "obmedzena". :D dakujem za rady 🙂