Niekto mi zmenil email na Facebooku

zuzanamalickova
25. júl 2023

Ahojte, naozaj neviem na koho sa obrátiť tak skúsim takto.
Posledné asi dva mesiace mi chodili na mail divné čínske emaily z Facebooku. Nejak som to neriešila, vymazala, pre istotu zmenila heslo. Pár dní dozadu som v noci nemohla spať tak som týkala do Facebooku a zistila som že mi niekto zmenil email v mojich nastaveniach. Chcela som to zmeniť na svoj ale nejde to, pýta to heslo a moje heslo to neberie. Keď dám zmenu hesla nedá sa to, lebo nové heslo pošlú na ten cudzí email.
Poraďte čo robiť? Dá sa to nejako riešiť? Ja mám svoj účet stále otvorený v mobile, nič iné podozrivé som nespozorovala ani ma nikto na nič neupozornil :(

nelca0510
25. júl 2023

@zuzanamalickova tak si zmeň teraz mail ak ide. Veď nedá sa len tak zmenit mail s nič nevedieť.

allisian
25. júl 2023

@zuzanamalickova niekto ti nabúral účet,,, mne sa to stalo minulý rok, za frasa som sa nevedela prihlásiť, už ani do mailu som sa nedostala. Po pár dňoch už na mojom účte bola iná foto a osoba oslovovala moju rodinu. Ale podľa štýlu písania, sa dalo jasne rozpoznať, že si dotyčný pomáha prekladačom. Dcéra nahlásila môj účet ako podozrivý, lebo som ho ani zrušiť nemohla.

babulkaa
25. júl 2023

toto sa stalo presne mojmu muzovi, zrazu ho odhlasilo z facebooku a ani za svet sa tam prihlasit znova, heslo spravne, stale pisalo ze si nastavil dvojstupnove overenie. Nakoniec som to vyriesila s podporou ze som poslala foto z pasu ale len foto a meno ziadne ine udaje a do 5 minut poslali nove pristupove kody , samozrejme som im napisala , ze mam podozrenie ze ucet prevzal niekto cudzi. Potom som mu tam vsetko zmenila na nove aj email isiel zmenit a vypla som to dvojstupnove overenie ( ono naozaj ho niekto zapol).

zuzanamalickova
autor
25. júl 2023

@nelca0510 Nejde ani zmeniť email, ani heslo, ani pridať číslo, nastavili to tak že všetky notifikácie idú na ten nový cudzí email

zuzanamalickova
autor
25. júl 2023

@allisian ja mám svoj účet v mobile stále aktívny, aj messenger v mobile mi ide, ale nikde inde sa nedokážem prihlásiť lebo neviem heslo ktoré mi zmenili

zuzanamalickova
autor
25. júl 2023

@babulkaa prosím vás a ako sa skontaktujem s podporou? Ďakujem moc

babulkaa
26. júl 2023

@zuzanamalickova islo mi to jedine tak ze som zaklikla polozku ze som zabudla heslo, a nedala som zaslat ten ich kod na email ani sms, ale som tam zaklikla inu moznosť, a tam ma navigovalo dalej, ziadalo to najprv foto OP ale potom sa tam dalo prehodit aj PAS tak som cvakla fotku z pasu s menom ( tak aby nebolo vidiet ziadne udaje ) a poslala. Prislo mi ze do 24 hodin to posudia ale do 5 minut to bolo hotove poslali mi nove prihlasovacie udaje a potom som sa tam dostala a vsetko prestavila.

babulkaa
26. júl 2023

@zuzanamalickova v podstate som isla podla tychto pokynov https://www.facebook.com/help/105487009541643

lienka6526
13. aug 2023

Ahojte zienky, ako tak citam Vase komenty tak stalo sa mi nieco podobne… 🙁 na internete som nasla jedneho velmi sikovneho ITckara. Pomohol mi zistit moje prihlasovacie udaje, ktore boli zmenene nejakym hackerom od FB, IG aj mailu. Naozaj velmi sikovny clovek. Ak chcete viem Vam posunut kontakt 📩

esmera50
17. okt 2023

@zuzanamalickova treba profíka na to, aby ti to urobil