Odhlásil som sa z účtov na Instagrame

kio0986
3. nov 2023

dobry den,obraciam sa na vas s prosbou. Nechtiac som sa odhlasil zo vsetkych uctov na instagrame pricom som sa chcel odhlasit iba z jedneho. Teraz sa snazim prihlasit, heslo viem ale stale odo mna chce dvojstupnove overenie cez apku duo mobile.V apke mam to overenie iba pre FB zatial co na insta to mam este prepojene s apkou duo mobile ale v apke sa mi kod nezobrazuje ako keby to prepojene nebolo. Vedel by mi s tym niekto nejak pomoct lebo sa nemozem dostat ani k jednemu uctu🙏🏽 a v lete som menil telefony a neviem ci som si zabudol prepojit insta s duo mobilom alebo ci som to vymazal lebo bez kodu by som sa nemohol prihlasit do noveho mobilu???… a podotykam ze cez jeden ucet sa venujem sportovej tematike ako fanusikovska stranka uz skoro 4 roky, mam tam dobru komunitu aj dost sledovatelov a nerad by som o tento ucet prisiel pretoze ma tato tematika bavi a naplna.Za kazdu radu budem vdacny🤍

nie som si isty ci je toto forum spravne pre moj problem,ak nie,ospravedlnujem sa

hendikep
3. nov 2023

praskla mi hlava

lulupulu
3. nov 2023

@hendikep tvoj nick hovori za vsetko

lulupulu
3. nov 2023

autor co tak skusit zmenit heslo?

martinmmartin
3. nov 2023

skus ten problem obratit na prilezitost urobit si komunitu mimo digitalneho priestoru .

kio0986
autor
3. nov 2023

@lulupulu skusal som a stale to pyta ten kod…

kio0986
autor
3. nov 2023

ak by niekto vedel pomoct alebo vie o niekom kto by mi vedel pomoct tak budem len rad🙏🏽

hendikep
3. nov 2023
cocacola3
3. nov 2023

Vsetko cez mail pories . Ja som sa raz takto zamotala pri zmenách hesiel a následne ich zabudnutie , ale nejak sa mi podarilo cez mail dostat ucet naspat ale ig mi stopli na 7 dni pre podozrenie z ukradnutého uctu a po uplynutí 7 dni som sa bezproblemov dostala . Ale trvalo mi to skoro 2 hod kym som prisla kde co mam kliknúť potvrdit alebo zadať. Asi som velmi nepomohla 🤷‍♀️ ale ak vies prístup k mailu ktorí si zadával na ig tak by sa ti to malo podariť .