Odpojenie wifi

17. nov 2022

Ahojte, je normálne aby do dátumu splatnosti..u nás do 14.11 odpojili wifi, keď sme mali orange a zabudla som na to, prišla upomienka a hneď som zaplatila…normálne ma o2 vytočilo..aj vy máte takéto skúsenosti ? Do teraz nebol s tym problem…2 dni po spltnosti to mali uhradené a nič nám nevypínali..pretože okolo 14-15 mi chodí výplata

melanta
17. nov 2022

Nikdy som nič nezaplatila po splatnosti, tak skúsenosť nemám. Avšak ak si čo len deň po splatnosti, tak ozaj nie je na mieste sťažovať sa. Máš zmluvu, máš termín splatnosti. Že ti chodí výplata po tomto termíne nie je dôvod na neplatenie.

liljana
17. nov 2022

No jedine dat trvaly prikaz a platit mesiac vopred, ked pride vyplata a mas pokoj. Tak miesto 11.12, ked vyplata este neprisla a uz nemas peniaze, posles platbu za dalsi mesiac uz 17.11.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eeffka
17. nov 2022

Robim v telco firme a pre 2dni ta nikto vypinat nebude, treba si preverit realitu. Ci nedlzite nieco starsie, resp pravidelne vyssiu sumu alebo nemate poruchu

mondolina
17. nov 2022

zaplatím hneď ako mi príde faktúra,
nie je dodržaná podmienka, neviem čo sa rozčuluješ

autor
17. nov 2022

@eeffka praveze vudy bola splatnost okolo 17-18 vzdy som tak uz vyse roka platila a zrazu pride 14..nejde wifi volám tam 15 ze no neni uhradená..lenze ziadna upomienka ani nic..

doriiis
17. nov 2022

Tam bude niečo iné aj...nejaké stare dlžoby.O2 má splatnosť faktúr aj 2 týždne.A určite neodpajaju hneď na druhý den

sense
17. nov 2022

Pre jedno omeškanie o 2 dní ta nikto ne vypne jedine ak by sa to stávalo pravidelne alebo boli staré podlžnosti. Ja hrafim faktúry hneď ako prídu a mam pokoj

maranco
17. nov 2022

Otvor si stránku https://www.o2.sk/moje-o2 prihlás sa a skontroluj faktúry.
Bezpečnejšie je si nastaviť v internet bankingu trvalý príkaz na takéto pravidelné platby a nestane sa, že zabudneš na to, alebo budeš v nemocnici a nezaplatíš.