Potrebujem sa dostať na starý nick na Pokeci

11. aug 2022

Ahojte..Možno by bude niekto vedieť poradit..Ide o to,že surne sa potrebujem dostat na jeden moj stary nick na pokeci..Písala som si tam s jednou kamarátkou nikdy sme sa nestretli ale neviem si spomenúť na jej nick a tak rada by som obnovila kontakt..Ale zabudla som nan heslo(na pokec) lebo už davno som sa naň neprihlásila.. Skúšala som kliknut aj na ikonku "zabudol som heslo" ale obnovenie nieje možné.Je nejaky kontakt na admina pokeci alebo akým spôsobom by sa dal ziskat môj nick?

marikaan
11. aug 2022
whatever1
12. aug 2022

https://pomoc.azet.sk/heslo/postup-pri-strate-h... zavolaj na cislo pod bodom C. Ako dlho si sa neprihlasila?

dada55477
13. dec 2023

Dobrý deň. Môj nick na pokeci dada55477 mám zablokovaný , to som zistila včera. Na maily dostávam aj Infa z ck, a rôzne iné veci. Prečo som zablokovaná? Používam ho raz za čas . Potrebujem ho ! Je to nekorektné ! Kto mi s tým pomôže ? Vďaka

vilomara
7. feb 2024

dobry den 6.2.2024 mi nejde mj azet jedna sa mi hlavne o emeilovu adresu lebo ju potrebujem naspat

kristianko29
16. apr 2024

Ahojte neviete mi poradiť dala som si na azet zrušenie účtu ale potrebujem sa dostať k emailom a píše že účet je zablokovaný nejde sa prihlasit. A potom znova napísané účet bude zmazany o 7 dní. Dá sa to ešte obnoviť? Ďakujem za odpoveď