Príbehy na Facebooku

12. apr 2023

Ahoj, existuje nejaký spôsob ako zistiť kto si pozrel moje príbehy na fb? Príbeh bol verejný, ukazuje mi mnoho priateľov ktorí reagovali ale okrem toho na konci je polozka"ostatne" a tam číslo 5...viem nejak zistiť tých ostatných ľudí?

sandyan
12. apr 2023

Nie,neda sa to

isis234
12. apr 2023

Ano, dávnejšie vravela kamoška, že zistila, kto pozeral na jej nástenku a jej príspevky. Isto ti niekto odpovie, poradí ako sa to dá zistiť

galioska
12. apr 2023

kto ti vidi pribehy na fb mozes vidiet,jednoducho kliknes na foto v pribehu a vidis mena ale moze di ich pozriet kwzdy tvoj pristel bez toho aby vodiel do pribehu, zálezi ako to nas nastavene aj to sa da nastavit pre urcite osoby

syslik81
12. apr 2023

nie neda sa to .. mozes vidiet len tych ludi co mas v priateloch ..ostatny su len cisla ... len ak davas zdielat aj na instagrame zaroven-ak mas prepojene ucty a niekto sa pozrie cez instagram tak vtedy ho vidis aj ked nemas medzi priatelmi .. ale musi cez instagram nie fb ...

kavicka12
15. aug 2023

Ahojte a ako je možne že vidim niekoho príbeh a nrmam ho pridaneho medzi priatelmi?Dnes mi takto naskočila jedn a osobs ktoru nemam mwdzi priatelmi ,vlastne jej pribeh