Prístup do zborovna.sk

christianch
17. jan 2022

Dobrý deň,
Chcel by som sa opýtať, či nemá niekto prístup do ZBOROVNE. Potrebujem to na prípravu na prijímacie skúšky a potom samozrejme už nie. Ak by sa tu našiel niekto bol by som rád.
Ďakujem

benit
17. jan 2022

@christianch to ti ziadna normalna ucka neda. 😉
Teda, ak chces heslo, lebo sa pytas len kto ma pristup. Nepises, ze chces pozicat heslo.

marseillefan
17. jan 2022

Je možné si za prístup nejako zaplatiť ak človek nie je učiteľ? Aj ja by som to veru potreboval...

jamabe
17. jan 2022

@marseillefan nemôžeš. podľa ich podmienok poskytujú služby len školám a v nich len pedagogickým zamestnancom. Aj školy si za to musia platiť.

christianch
autor
17. jan 2022

@benit Veď toto. Potrebujem to, ale nemôžem to nikde zohnať.

christianch
autor
17. jan 2022

@jamabe Áno. Nedá sa to, preto sa pýtam.

marca12
17. jan 2022

@marseillefan napis priamo im a vysvetli situaciu,mozno ti spravia pristup na dobu urcitu. Ja som tak pisala pri diplomovke do softverovej spolocnosti,zeby som potrebovala robit v ich programe a dali mi mesacny pristup na ich program.

christianch
autor
17. jan 2022

@marca12 Ďakujem

bosorka2302
17. jan 2022

Mozem ti stiahnut ak je to nieco konkretne a poslat

christianch
autor
17. jan 2022

@bosorka2302 Ďakujem

bubiky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubiky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubiky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosorka2302
20. jan 2022

prepac ale nie, nakolko potom v sukromnych spravach chcu zeny postahovat klasicke polrocne previerky pre deti.....

matenka
20. jan 2022

@bosorka2302 to uz je ake zle 🤣🤣🤣, hlavne co tym dosiahnu, jednu lepsiu znamku ale inak blbe decko

u2jana
20. jan 2022

@bosorka2302 … a tiež si to stiahnu podaktoré pani učiteľky, ktoré potom tu písomku použijú, aj napriek tomu, že sú tam otázky, ktoré so žiakmi neprebrali 🤦🏻‍♀️
Takže to vidím tak, že tak ako si niektoré učiteľky uľahčujú prácu tým, že použijú hotovú písomku, tak si to chcú uľahčiť aj niekorý žiaci ;)

bosorka2302
20. jan 2022

@u2jana ved ak maju pristup nech si mamicky ulahcia. Ale nie stylom potrebujem surne kvoli praci a nikde inde to nie je a v sukromnych spravach nastahuj mi xy pisomiek pre take a take triedy🙄🙄