Recenzia na obchod bonky.sk

15. aug 2022

Podvodníci ,zaplatíte tovar čakáte dva mesiace a príde odpad z Číny nič nekupujte treba nahlásiť na obchodnú inšpekciu ,hanba takýmto podvodníkom a okradacom ľudí .

marfa333
15. aug 2022

@zufalka7 bohužiaľ veľa stránok takto funguje. Dokonca mam známeho, ktorý takto vypomahal jednej stránke. Zákazník si objedná nejakú vec a oni to objednajú z Číny rovno na zakaznikovu adresu. Stal sa z toho dobrý kšeft keďže stránka si ceny vie zabiť parádne a z Číny sú veci za pár centov. Voči zákazníkom to ale nieje fér.

viestta
15. aug 2022

To si nečítala žiadne recenzie pred tým ako si objednala?

janai1
15. aug 2022

No treba čítať recenzie alebo obchodné podmienky potom by si nemusela vyplakávať

estrella5
15. aug 2022

Je to síce hnus, ale veru, treba vždy poriadne popozerať recenzie a obchod si preveriť. Ja som si tiež chcela od nich niečo objednať a po tom čo som sa o nich dočítala, som si to rozmyslela 🙂

jaga18
15. aug 2022

No obchodná inšpekcia ma na stránke varovanie pred nákupom na Bonky a Suprisimo. Stačí dať bonky do Google a vyhodí ti cez 1000 negatívnych recenzií. Nechápem, že niekomu ešte stále napadne objednať cez nich.

16. aug 2022

@viestta nie necitala predstav si

au1994
16. aug 2022

@zufalka7 Ak máš k dispozícii aj komunikáciu, choď do svojej banky, že žiadaš zrušiť transakciu. Známej takto banka vrátila peniaze, keď jej odmietli uznať reklamáciu aj odstúpenie od zmluvy. Vypýtali si komunikáciu a do týždňa mala peniaze späť. Dokonca jej spätne napísali z e-shopu, že reklamáciu uznali.

@au1994 vieš čo kašlem na nich je to len 40 eur ale len som chcela iným pomôcť