Recenzie marcjacobs.sk

murinova80
23. jún 2023

Dobrý deň, chcem sa vás opýtať, či náhodou nemáte skúsenosť s týmto obchodom. Na mňa sú tam až príliš veľké zľavy. Neviem náhodou, či to nie je podvod.
Prosím vás, ak ste niektorá nakupovali na tejto stránke, tak dajte vedieť svoju skúsenosť. Ďakujem ❤️

viestta
23. jún 2023

vsak to nema ani firmu, ani adresu, ani ICO, ani obchodne podmienky... Nic co by hovorilo o tom, ze je to seriozny obchod.

petamich
23. jún 2023

tato stranka je jasny odrb 🙂 prelozene cez google prekladac, bez povinnych nalezitosti - informacie o spolocnosti, obchodne podmienky, ziadne kontaktne udaje, platba iba kartou, ....a mohla by som dalej vymenovavat

janai1
23. jún 2023

@murinova80 samozrejme, že je to podvod... Okrem faktu, že tam nie je žiaden kontakt ani žiadne obchodné podmienky ti neprídu cudne tie slová kde každé začína veľkým písmenom? Tak podľa teba vyzerá normálny eshop?

23. jún 2023

Vsetky tieto weby zahranicnych znaciek slebo navrharov su podvod. Zle prelozene, velmi nizke ceny, absentuju obchodne podmienky a sidlo. Uz sme videli Michael Kors, Nike, Jordan, Merrel a terat aj Marc Jacobs.

queenofdisaster_7
23. jún 2023

Mama sa tiež nechala oklamať len to bola stránka guess. Tiež rovnaká štylizácia každé slovo začínalo veľkým písmenom, žiaden kontakt len ten formulár. Dvoje hodinky za 130$ z účtu stiahli 181€ aj keď v maily bolo tých 130$ odišli to niekam do Hong kongu. Ďalší deň ráno strhli 30€ tak začala pátrať. Ale chodili maily ako to odoslali, dokonca link na balík a aj prišli nejaké okuliare za 10 centov 😒 to je vraj nejaká sieť číňanov čo sa vydávajú za slovenské eshopY

23. jún 2023

@queenofdisaster_7 tak toto je sila, mamine aspon vratili prachy v banke za podvod?

queenofdisaster_7
23. jún 2023

@muchotrafka298 tiež si trieskala hlavu o stenu, ako mohla naletiet veľmi si na toto dáva pozor. Našťastie hej lebo si platí to poistenie čo je v slsp,ale riadne to bolo náročné.

murinova80
23. jún 2023

Ďakujem Vám všetkým, vedela som to, ale tajne som dúfala, že to nebude podvod. No, musím ešte veľa šetriť 🤣🤣🤣. Keby sa dali takéto drahé kabelky kupovať aspoň na splátky !

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1

@murinova80 dajú. Zober si úver a splácaj 🤷‍♀️

23. jún 2023

@murinova80 tychto podvodnych stranok je ako hub po dazdi, lebo oni velmi dobre vediea, ze sa im ludia na to chytia. Lebo ked jeho znamy Snapshot bag stoji 400 EUR, tak sa ludia nachytaju, ze je to original za 100 EUR. Ale take lacne fakt nie su tie kabelky ani ked ma jeho oficialny web vypredaj. A kontrolka blika uz nielen z toho prekladu celkovo, ale hlavne dodacej lehoty 30 dni. A tie kabelky vyzeraju nie uplne tak, ako maju, ked si to porovnas s jeho oficialnym webom.

viera27
7. júl 2023

@muchotrafka298 ja len ze Snapshot je ciste zlo. Tak ma este ziadna kabelka nenastvala. Uplne neprakticke,dva zipsy,ale vo vnutri spolocny priestor. Nevraviac o tom,ze ma tak debilny tvar a je tvrda,tak tam pcham prsty a furt mi ich zips pooskiera. No cele zle,neznasam ju.

7. júl 2023

@viera27 tymto prispevkom Ti dakujem, ze som usetrila 400 EUR. Lebo mne sa ta kabelka strasne pacila a rozmyslala som, ze posetrim a kupim si na narodky.

viera27

@muchotrafka298 tak to som rada 😘