Registrácia na Birdz

bibcabi
6. mar 2023
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.

Ahojte, prosím je tu niekto kto má účet na BIRDZ.SK a vedel by mi poslať pozvánku, aby som sa mohla registrovať? Ďakujem za pomoc!

ivangeline
6. mar 2023

Uz sme viacere skusali. Az sa podari,mysli na mna. :D Som tam ale dlho som sa neprihlasila... uz sa bez pozvanky neda..

bibcabi
autor
6. mar 2023
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.

och to je strašné.. -_- hádam sa niektoé nájde :D

mamanika771
6. mar 2023

Tak sa pripájam, ja tam mam účet asi 100 rokov ale prihlásená som nebola asi 70 😅 takže vôbec netuším aké údaje som tam dávala... Tiež by som prijala pozvánku.... Si ešte pamätám ze som si ficala na blogoch jednej baby s nickom h8u 😅

t1nusa
6. mar 2023

@bibcabi ženy ja vám rada pomôžem ak mi poviete kde tam nastavim tú pozvánku 😃

missviolet
6. mar 2023

pridavam sa, bola som asi pred 15r registrovana, aj som postovala, ale nepamatam si vobec prihlasovacie udaje, rada by som tam znova nakukla :D nostalgia

ruxandra
6. mar 2023

Ja mám pozvánku, ale registrácia momentálne vôbec nefunguje :( skúšala som

bibcabi
autor
7. mar 2023
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.

@t1nusa uff ja som tam nikdy nebola tak toto vôbec netuším ako funguje.. :D :(

vaneska6446
16. mar 2023

Mozem aj ja poprosit o pozvanku? Velmi budem vdacna zienky

ruxandra
18. mar 2023

@t1nusa nastavenia -> pozvanky (ak tam nič nenájdeš, tak preto, že pozvánky majú len ľudia, ktorí sú veľmi aktívni)

xxxmisox
12. feb 2024

Mohla by mi nejaká alebo niekto poslať pozvánku na Birdz???
Vopred Ďakujem. Please.