Rovnaké telefónne číslo

anna947
20. sep 2022

Dobrý deň

Mám takýto problém. Nedávno som si menila telefónne číslo a potom som si následne vytvorila druhý účet na messengeri len že to chce po mne telefónne číslo a keď som dala to nové tak mi tam píše že to telefónne číslo sa už používa. A na Facebooku mi to dá niekoho cudzieho.

Čo mám robiť

Prosím pomôžte

bloger
20. sep 2022

@anna947 A pamätáš si to staré číslo? Skus dať napríklad to.

anna947
autor
20. sep 2022

@bloger Práveže v tom je ten problém že si to staré číslo už nepamätám.

bloger
20. sep 2022

@anna947 Aha prepáč tak to je zvláštne. Jedine , že by to nové číslo používal aj niekto iný. Prípadne to môže byť prenesené číslo. Rád by som ti pomohol ale neviem ako to funguje. Skús kontaktovať správcu tej aplikácie.

anna947
autor
20. sep 2022

@bloger To je v poriadku. Ok skúsim to.

maranco
20. sep 2022

Skús zvoliť, že si zabudla heslo, zadáš nové telefónne číslo, príde kód v SMS a "obnovíš" si profil naviazaný na to číslo, potom z neho odoberieš číslo a vytvoríš si nový profil.
Môže to byť recyklované číslo, ktoré niekto predtým už používal a po zrušení zabudol odstrániť/zmeniť všade kde sa naň registroval.

h2
20. sep 2022

@anna947 Ty si si nedávno menila číslo a to staré si už nepamätáš? To sa dá? A nemáš ani nikoho, kto ťa mal v mobile so starým číslom? Prepáč, ale to je blbosť, aby si sa nevedela dostať k svojmu starému číslu, keď si si ho menila len nedávno.

petrisorkaa
20. sep 2022

@anna947 Tak 10 -15 rokov sa mi stalo, ze som si prenasala cislo z O2 do Orange. A v O2 bolo ponuknute niekomu inemu. Takze ja som pouzivala cislo v Orange a nejaky pan to iste v O2. Ani jeden sme o tom nevedeli, az raz mu volala jeho priatelka, ale zdvihla som to ja, kedze sme mali rovnake cislo. Pan mal celkom problem vysvetlit to priatelke a operatorom aj celkom trvalo,kym to vyriesili. Nemohlo sa tiez stat nieco taketo?

maranco
20. sep 2022

@petrisorkaa keď by to bolo tak, že dvaja máte rovnaké číslo, tak každý hovor jemu aj tebe by zvonil vám obom a kto prý zodvihne ten by ho prijal. Tých čudných hovorov by si mala oveľa viac aj tebe by povedali, že ti volali a zdvihol nejaký pán. To isté aj SMS.
Nemohlo to byť, že si mala napríklad číslo 0940 240 360 a v orange ti ponúkli voľné 0905 240 360 tak si to brala ako prenos len že máš inú predvoľbu?

petrisorkaa
20. sep 2022

@maranco Nie nie, jedno cislo mam snad od strednej skoly, v tom to nemohlo byt🙂 Je to uz dost davno, asi skor tych 15 rokov dozadu, nie 10, tak si to presne nepamatam, mozno tam tych cudnych hovorov bolo aj viac, len tato situacia mi ostala v pamati😁

anna947
autor
20. sep 2022

@h2 No to bolo už pred mesiacom a ja niesom tip človeka ktorý má pamäť na čísla.

anna947
autor
20. sep 2022

@petrisorkaa Možno áno. A nevieš ako sa to vyriešilo?