Skúsenosti Shein

liviaantolova26
18. máj 2022

Ahojte baby máte skúsenosti so stránkou SHEIN. Prišiel vám tovar keď ste objednali? Platili ste clo keď prišiel na sk?

bellsstankova
18. máj 2022

@liviaantolova26 minuly tyzden mi prisli, neplatila som clo 🙂 vsetko bolo bez problemov urcite este objednam

babovka2321
18. máj 2022

@liviaantolova26 ano, parada, aj rychlovka, okolo 2 tyzdnov 🙂

edith267
18. máj 2022

@liviaantolova26 neviem ako to úplne chodí ale asi iba ak máš nákup do hodnoty 25 eur alebo tak nejak potom už asi platíš neviem či clo alebo dph dačo z toho

dominidi
18. máj 2022

Neplati sa nic, bezne robim objednavky za cca 60e. Dodanie trva vacsinou 10dni max. Veci super, kvalita prekvapila ale teda vzdy sleduj a nakupuj podla realnych fotiek a recenzii pod produktami.

bosorka2302
18. máj 2022

Mne dnes prisli saty a riadna umelina.

danielledan
19. máj 2022

@liviaantolova26 objednávky robím v hodnote od tých 100€ do 130€ a nikdy som clo neplatila 🙂 Nestalo sa mi, aby mi vec nesedela alebo vyzerala inak. Dole máš reálne fotky od ľudí, tabuľku s presnými rozmermi 🙂

maddie789
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittika89
23. mar 2023

@bellsstankova
@bellsstankova Príjemný Večer Vám Prajem 💖, Prepáčte že Vám Píšem. Mam k Vám Veľkú Prosbu, Veľmi. Som Nešťastná, už pred Rokom.som si urobila Objednávku, veci a mi ŽIAĽ NEPREŠLA ŽE VRAJ. MAM. ZMENIŤ KREDITNÚ KARTU, - (INÁČ SOM RAIFEISSEN BANKE,,.) . TAK SOM TO NECHALA,,. ZNOVA SA MI TO STALO, VŠETKO. SOM. ÚDALA MOJU ADRESU, VŠETKO. O KREDITNEJ KARTE KARTE,.. A ZAS SA TO ZOPAKOVALO, ŽE MAM. ZMENIŤ KREDITNÚ KARTU PRITOM. JU NAM. PLATNU,.. VEĽMI VÁS PROSÍM. POMÔŽTE MI AKO SI MAM. OBJEDNAŤ SOM BEZMOCNÁ,.. 🙏😥,, VELMI POTREBUJEM. POMOC,..💗AJ VIETE NAPÍŠTE MI NA email :irmaculinkova@gmail.com, ĎAKUJEM PEKNE VOPRED ZA OCHOTU A LÁSKAVOSŤ 💖

bellsstankova
29. mar 2023

@kittika89 zavolala by som do reifeisenky a spytala sa. Mozno treba povolit platby do zahranicia alebo cosi take

madeline1
12. júl 2023

Maju tam vela peknych veci, ale moze sa stat, ze velkost nie vzdy sadne, vedi ternetovy obchod. Vsetko vzdy prislo, len niekedy treba dlhsie pockat, clo som neplatila. A k tomu vrateniu tovaru, vijde to dost a nemaju na stranke ziaden formular k vrateniu, takze posielat len doporucene...