Vrátenie tovaru - Shein

mayusik
3. feb 2022

Prosím Vás pekne vracali ste Tovar objednaný zo SHEIN??? ak áno, na akú adresu a vrátili vám peniaze? Dakujem

alllexa
4. feb 2022

ano, ale musela som to riesit cez paypal. Napisala som o tom clanok, aj ako sa mi podarilo dostat peniaze spat, tak mozno vam to pomoze: https://www.stylistka.sk/ako-objednavat-tovar-a...

mayusik
autor
10. feb 2022

@alllexa dakujem velmi pekne, ja som tu adresu mala, no pani na poste mi to nemohla prevziat pretože som nevedela do akeho statu to ide.tak som s balikom prisla domov,no nikde som sa nedopatrala do akej krajiny to poslat. tak skusim stastie este raz. vVelmi prinosny príspevok, skoda,ze som o nom nevedela skor. este raz Velka VDAKA a pekny den prajem

svaab
26. sep 2022

Ahojte. Mozem sa spytat mayusik ako to dopadlo?
tiez som patrala do akeho statu to poslat /kedze to nebolo uvedene na adrese/ , Zistila som teda, ze Nemecko. Ale tebe poslali peniaze? Aj ked si neplatila cez paypal? Dakujem

mayusik
autor
27. sep 2022

@svaab žiaľ nijak ☹. nevedela som kde to poslať, nakoniec to ostalo doma a zavadzia v skrini, zbytočne vyhodené peniaze ☹. Ale platila si to dcéra s kamoškou, takže majú ponaučenie

svaab
20. nov 2022

@mayusik aj my sme tak skoncili. Aj som zistila kam to poslat, ale postovne bolo vysoke, kedze boli v baliku tazle rifle.

marcelahornyakova
10. jan 2023

Ahojte, chcem sa opýtat, stalo sa niekomu, že mu nedosiel balik zo Sheinu??? skusala som aj pisat na ich stranke. Aj na adresy service.....ale vratilo, ze spravu sa nepodarilo dorucit....dakujem za info

nikola420
19. okt 2023

Chcem sa spýtať zrušila som objednávku zo shein tak teraz neviem či mi vrátia peniaze alebo nie
Ďakujem za odpoveď 🙂

keetrinn
3. dec 2023

@nikola420 dobrý deň
Ja mám tiež objednaný tovar ale chcem ho zrušiť skôr ako mi ho pošlú
Má niekto skúsenosti ??

echo
5. dec 2023

Ahojte, nám už prišiel viac krát balík zo sheinu, zatiaľ bolo všetko v poriadku, ak niečo nesedelo bolo to vybranou zlou veľkosťou. Vrátiť sa to neoplatilo kvôli postovnemu. No dnes nám prišiel balík kde sme mali objednane vesi zo skla. Všetko bolo rozbite. Má niekto skúsenosť v reklamáciou? Nie vrátenie tovaru ale mail kam môžem napísať a poslať foto s poškodeným tovarom. Ďakujem eva

zdenka1407
20. dec 2023

Ahojte chcem sa spýtať či máte takú skusenost, prišiel mi balík zo sheinu, ale bol vrátený späť keďže mi ho kuriér neodovzdal keď mi dával jeden balík, ten druhý dal do boxu a nestihla som ho vyzdvihnúť… neviem ako postupovať ďalej

konicekmodry
21. dec 2023

@echo Dobrý deň ,podarilo sa vám vybaviť reklamáciu ?Mám ten istý problém .

echo
21. dec 2023

@konicekmodry dobrý deň, nepodarilo, čo tam majú emailové adresy tak ani jedna nie je funkčná. Maily sa mi neodoslali.