Vtipné vianočné videá

15. nov 2021

Ahojte, nepoznáte prosím nejaké vtipne overené vianocne videá? Take typy ako padajúci stromček a podobne 🙈 manžel sa stravuje zdravo momentálne tak mu chcem vyrobiť adventny kalendar čisto len z linkov na videa vtipne ale nejako som si to vymyslela a videá nie a nie nájsť dobré 😀 ďakujem za kazdu radu! 😍

h2
15. nov 2021

To je nejaký vtip? No neviem, Ty poznáš svojho muža najlepšie, ale aby niekoho reálne potešil adventný kalendár z linkov na videá padajúcich stromčekov...? 🤯

evica17
15. nov 2021

Tak daj aj videa , nie vianocne, ale take obycajne...ja sa n atom rada zasmejem
Ale da sa spravit aj zdravy adventny kalendar, vsak tam podavas do vrecusok oriesky, susene ovocie a ine..
@h2 tak tam.ide o snahu, ze ho chce potesit. Ja napr pre muza nic take nwrobim, ako adventny kalendar, a tak mi.to.pride mile ze sa snazi a vymyslela prenho daco

jaskolka
15. nov 2021

To akože 24 videí? Na každý deň pozrieť, ako niekde niekto treskne zo stromčeka, alebo niečo také?
Prinajmenšom veľmi netradičné, ale keď ho to poteší...
Na YouTube máš kopu takých videí, alebo Moje video.sk.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
15. nov 2021

Sprav mu kalendár s nejakými činnosťami... spoločne si zahrať nejakú hru, sánkovanie, gulovanie, výroba ozdôb na stromček, prečítanie vianočnej rozprávky, pečenie koláčov atď

autor
15. nov 2021

Tak ja neviem, my sa strašne radi smejeme spolu 🙈😀 a keďže Vianoce prežívame bez stresov, nervov len tak v pohode radi sa zabávame takze som si vymyslela tak neviem teraz som ostala neistá ale zas na druhu stranu minuly rok mal adventny kaledar zo zaujímavosti z Vianoc v iných štátoch a veľmi sa mu to páčilo , každému o tom rozprával 🙂 .. na výročie mu pravidelne vyrobím pohľadnicu ktorá súvisí s knihou, ktorú dostane a je vtipná ( aspoň pre nás a našich priateľov), keď ja idem na sluzobku on mi do ponožiek zastrkáva vtipné odkazy, ktoré si nájdem a tak :D neviem proste sa rada snažím aby videl, že mi na ňom záleží a nekúpim mu adventny kalendar v DMke s čajmi, alebo orieškami keď viem že to porozdava a nezje 🙂 proste mňa to baví, povymyslat, teraz mu skooirujem linky do QR aplikácie, čiže si to cez mobil naskenuje, rovno mu to otvorí a v balíčku na každý deň bude mat aj mini čokoladky Milka alebo schokobons a tak 🙂 neviem či je to take zlé 😀 noo vlastne viem, že nie je pretože to nemá byt niečo wahaaa len niečo milé na každý deň 🙂 takze vám ďakujem velmi pekne za rady a tie z vás, ktoré sú pobúrené sa nehnevajte a užite si pekný večer 🙂

lintu
15. nov 2021

Nie každý je rovnako nastavený. Tak ako aj v iných oblastiach života. Ak si si istá, že manžela poteší práve toto, tak mu to určite bez váhania vyrob ;) Iný tomu rozumieť nemusia.
Mrkni TikTok. Poslednú dobu veľa zdieľačiek práve odtiaľ pochádza.

evica17
16. nov 2021

Mne osobne sa to paci a aj.to pred rokom s tymi zaujimavostami. Si ma inspirovala, spravit take daco aj pre deti, ked budu vacsie a pre nas ako par spolocne. Este stiham vyrobit , mam este cca 2 tyzdne 🙂 chcem sa spytat , to mu das 1.12 cely kalendar ale si kazdy den najde len to jedno ?