Zúfalé manželky

21. máj 2022

Rada by som si znova po rokoch pozrela serial Zufale manzelky. Klasicku TV, kablovku som uz davnejsie zrusila. Poradte kde by som tento serial mohla pozriet. Ale rada by som pozerala bez reklam a tiez bez pop up okien. Teda nie, ze musim najprv vyklikat 20 x pop up okno a potom sa spusti serial mozno a mozno ani nie. Proste radsej si zaplatim nech to mam pohodlne.

nerya
21. máj 2022

Na ulozto si nehľadala?

vanda323
21. máj 2022

Ak sa ti chce, zhrnula by si prosím ťa ocom jevladtnetwn seriál

autor
21. máj 2022

@nerya nie nepozerala. A ani na to nemam priestor stahovat. Urcote existuej nejaka online platforma kde si to viem online pozriet bez nutnosti stahovania

autor
21. máj 2022

@vanda323 o manzelkach z predmestia, ktore riesia skor nejake malichernosti, drby, kuju pikle a v kazdej serii bola nejaka zapletka, ktora sla celou seriou ako napr nejaka vrazda alebo ze v neiktorej rodine sa nieco stalo. Bolo to take oddychove celkom.

michaelam2
21. máj 2022

Kukaj.to

cyberk
21. máj 2022

Skoda, ze si zrusila kablovku, teraz to chodi na barrandove… o tom, kde to je online moze pomoct ujo google, pochybujem ze to tu ma nejaka zena bookmarknute… ja by som to rozhodne radsej stiahla nasupu z torrentov a nemusis riesit stranky 🍀

simiis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasona
22. máj 2022

Ten seriál som milovala, skúsim popozerať že či sa dá nájsť...

stannkal
22. máj 2022

Ja si myslím ze na takéto staršie seriály je najlepšie kúpiť si rovno celú sériu na DVD.

autor
22. máj 2022

@stannkal v dnesnej dobe si dvd nemam kde pozriet. Mame len smart tv a pozerame netflix s hbo max. Tak preto uz som taka rozmaznana ze ziadne reklamy. Proste sadnem a pozeram. Pozriem co poslali vyssie dievcata.
Dakujem

michaelam2
22. máj 2022

Tak ak to musi byt bez reklam tak naozaj jedine stiahnut cez torrent, to mas zachvilku vsetky serie

marley77
22. máj 2022

Dávajú to na prima love, ja to pozerám bez reklám. Teda pretocim si tie reklamy. Mam Skylink