Akcie pre deti v Piešťanoch

majuskaemka
14. aug 2012

Ahojte mamičky, keďže som Piešťany este velmi nespoznala a mamička som len chvilu (moja mala ma 7 mesiacov) 🙂 rada by som zalozila tuto diskusiu aby ste mne a možno aj ostatnym mamičkam poradili ako travite volny čas, a kde sa vašim deturencom veľmi pači. Zaroveň sa môžeme touto cestou informovat aj o pripravovanych akciach v meste alebo niekde na okoli PN. ďakujem 😎

billam
7. jún 2013

@katren najskor to bude na tom veľkom detskom ihrisku za kinom

katren
7. jún 2013

@billam no, ze pri kine fontana je vevericka a zacina to napravo od nej, pokracuje sa smerom ku Kursalonu 😉

mbrnakova
4. dec 2013

Ahojte maminy z Piešťan a okolia, našla som túto diskusiu, resp. neviem, ako t v PN funguje, a neviem, či všetci máte k dispozícii ABPiešťany, ale od zajtra 5.12 do 7.12 sa bude v predajni Centrum zdravých nôh na Teplickej ulici ( predávajú kvalitnú detskú obuv, papučky a pančušky a kadečo zaujímavé) rozdávať Mikulášska nádielka. Všetkých Vás srdečne pozývame, neváhajte a príďte sa pozrieť aj s vašimi ratolesťami.

meja3
24. feb 2014

Ahojte, neviete mi poradit, kam chodit s babatkom plavat v Piestanoch? Na internete som nasla iba plavanie so saunou a masazami a to sa mi velmi nepaci. Chcela by som len plavanie.

zulda11
24. mar 2014

Mamičky neskúšali ste hudobnú školu YAMAHA? Ponúka kurzy pre deti vo veku 4 mesiace až 4 roky. Ponúkajú ukážkové hodiny nezáväzne a zdarma. Viac info www.facebook.com/YamahaPiestany

Inak je to v materskom centre Úsmev.

kvetyle
12. máj 2014

🙂

katren
22. máj 2014
mamkaelena
24. máj 2014

prosim vie niekto kde je v Piestanoch sukromna skolka pre deti uz od 1roka.dakujem za odpoved

waelka
24. máj 2014

Sunny day sukromna skolka v areali zahradnickej skoly. A mestske jasle. 🙂

nikapn
14. dec 2014

Milé mamičky, od 2. januára opäť začíname s detskými diskotékami v piatok o 17:00 so skúsenými animátorkami. Srdečne pozývame do hravej kaviarne Nika v Piešťanoch

macocha
14. dec 2014

@nikapn Ahoj, prosím Ťa pre akú vekovú kategóriu sú diskotéky určené?

nikapn
15. dec 2014

@macocha cca 2-12

mauseli
16. jan 2015

Ahojte...zijem vonku a chystam sa na 2 tyzdne cez velku noc domov do piestan. Mam dcerku ktora bude mat 2 rocky. Viete o nejakych stretnutiach mamiciek kde sa aj deti zahraju? Vdaka monika a michelle

orchidea
12. apr 2015

Ahojte...neviete niekto o dennych taboroch v Piestanoch a okoli na august 2015? Chcem dat deti vo veku 5 a 6.
Dekujem

bborka79
16. máj 2015

Dobrý deň 🙂
http://vznasadla.sk/
https://www.facebook.com/pages/vznasadlask/3948...

Do roku 1992 sme sa na piešťanskej Sĺňave pravidelne stretávali s vodnými motoristami. Napriek ich snahe sa im ostatné roky nepodarilo na domácej pôde zorganizovať žiadne podujatie. Príčiny boli rôzne, no toto obdobie je už za nami!
V polovici augusta /15.- 16.8./ si na Lodenici budeme môcť znova užiť atraktívne popoludnia. Organizátor, Klub vodného motorizmu a vodných športov /KVMVŠ/ Piešťany, usporiada štvrté kolo seriálu Majstrovstiev Európy vznášadiel pod názvom Grand Prix Slovakia. Očakávajú účasť pretekárov z 11 krajín Európy na približne štyroch desiatkach strojov!
Takže kým „vznášadlári“ tvrdo pracujú, my sa môžeme spolu s nimi tešiť na zážitok, ktorý si pamätajú už iba dnešní tridsiatnici a starší.
Deti si samozrejme budú môcť vyskúšať aké je to sedieť vo vznášadle, stroje si pochytať a porozprávať sa s pretekármi /15 - 60 roční/.
Tešíme sa na Vás 😉

bborka79
16. máj 2015

@bborka79
a ešte som zabudla 🙂
Deti budeme na vznášadlách aj voziť, rovnako tak si budú môcť vyskúšať aké je riadiť gumený čln na Váhu!

macocha
16. máj 2015

@orchidea ahoj, našla si? Ja som akurát dnes videla oznam, anglický tábor s rôznymi športami, ale cena 120 eur na týždeň je nad moje možnosti... videla som aj lacnejšie ale zatiaľ som sa nerozhodla.

lml
30. jún 2015

AKCIA!!! 04. júla 2015 na Námestí Slobody v Piešťanoch!!!
Od 10:00 do 18:00 hod. si môže každé dieťa aj dospelý zajazdiť, ÚPLNE ZDARMA, na netradičnom koníkovi, ktorý sa volá Pony a hoci nie je živý aj napriek tomu je veľmi užitočný. Zároveň je zábava sedieť na ňom a preto je vítaný každý, kto si chce jazdu na ňom vyskúšať. Pony je jedinečný, jeden z mála v celej Európe.
Počas celého dňa Vás okrem toho čaká množstvo zábavy, DJ Lombo, rôzne súťaže pre deti aj dospelých, kúzelník Jaro a jeho nezbedný zajac Alfie, modelovanie balónikov a na záver zábavná tombola!
http://www.konskytrenazer.albertova.eu/?trenaze...

lubaka
27. aug 2015

Ahojte,ak by mal niekto zaujem,mam dve vstupenky do funny parku na cely den za 2,90/kus. 🙂

zulda11
2. nov 2015

Kurzy medzinárodnej hudobnje školy YAMAHA v Piešťanoch pre detičky od 4 mesiacov až 6 rokov. V MC USMEV

https://www.youtube.com/watch?v=KF8mgV1lKGo

www.facebook.com/YamahaPiestany

lenocka444
10. nov 2015

Ahojte mamicky,
Rada by som pre mensie deticky ponukla interierove ihrisko v poobednajsich hodinach, kde mozete byt aj vy s detickami, samozrejme ponukam aj stazenie deticiek ak si potrebujete nieco vybavit kedykolvek pocas dna.
Pre starsie deticky od 5r. -12r. Aktualne od soboty 14.11.2015 kazdu sobotu v case 15,00-17,00hod. ponukame tvorive dielnicky s profesionalnou aranzerkou( vyroba adventnych vencov, vianocnych ozdob, mikulasskych cizmyciek, svietnikov... Za pomoci rozneho materialu- papier, latka, kora, koralky, stuzky....)
Kto ma zaujem o blizsie info sme na fb: Lienka-Lenka, sidlime v Ratnovciach a tel. 0910 484 737