Aqualand Banská Bystrica

kubuliatko
8. júl 2013

ahojte. mam 2 rocneho syna a chystam sa s nim navstivit aqualand v banskej bystrici. boli ste tam niekto s dietatom tento rok? boli ste spokojne s hygienou?

maxa77
8. júl 2013

@kubuliatko my sme boli cca 3 tyzdne dozadu a bolo fajn... kedze este neboli prazdniny, tak nebolo vela ludi a aj voda bola cista.. teraz tam bude urcite natresk a voda tiez asi nebude uz najcistejsia.. minuly rok sme chodili aj v sezone a nemali sme ziadny problem.. myslim zdravotny 🙂

kubuliatko
autor
8. júl 2013

@maxa77 ano myslela som hlavne zdravie ci bolo vsetko ok. dakujem za odpoved

iwusca
8. júl 2013

@kubuliatko tak ja som tam 20 rokov nebola a najblizsich 20 ani nepojdem 😝 boli sme tam asi pred 3tyzdnami a mala schytala zapal spojiviek, preslo jej to do nosa, take zelene sople fuka ze az 😝 a ani za to vstupne tam podla mna nie je to co by malo a mohlo byt

adka12
9. júl 2013

Tak do BB na pláž určite nie, otrasná hygiena. Mám to pod oknami a napriek tomu sa chodíme kúpať všade inde len nie tam... V živote by som do tej vody dieťa nestrčila a dievča už duplom nie 😖 😖 😖

mima4
9. júl 2013

spomienky 🙂 chodila som tam cele detstvo .... super kupalisko!

zuzu8655
5. aug 2013

hroza. Chodila som tam s malou, lebo sme nemali kam inde. Vstupne vysoke, voda spinva, okolo bazenov tiez spina, otvorene sachty pri detskom bazene, stanky ziadny vyber...no proste nula bodov. Okrem toho mam zapal a bojim sa, aby aj mala nemala nejaky....nepojdem tam uz, radsej budem cestovat za kupkom, ktore za to stoji 😢

agfa
9. aug 2013

Par dni dozadu bol v slovenskom rozhlase rozhovor s detskou lekarkou aj na temu male deti a bazeny, kupaliska, vodne nadrze atd. Dr. upozornila, ze deticky do 2 rokov by nemali vobec chodit do takychto zariadeni a do 5 rokov minimalne. Cisto len rozhovor z praxe.

ika84
3. jan 2014

ahoj, ideme do BB a potrebujem zabavit rocneho syna ...kam s nim vo februari?

vravkasolivajka
8. jan 2014

.

vravkasolivajka
8. jan 2014

@ika84 Ahoj, tak napr.:
-- plaváreň Štiavničky je nová, čistá, príjemný personál, chodíme tam už 10 rokov 1x do týždňa 🙂požičiavajú všetko, len si treba pekne vypýtať :D : rukávniky, penové dosky na plávanie, kolieska na plávanie, majú tam bazénik pre maličké detičky ((( len si naozaj treba dávať pozor na to aby rodičia nesedeli vo vode pri detičkách ale max. iba stáli pri detičkách sú rodičia ktorí sú schopní si sadnúť do vody k malým deťom a tu sú na to háklivý plavčíci hneď dobehnú, čo je podľa mňa dobre veď malinké detičky si treba chrániť))) dokonca aj uteráky a župany ale za tie sa už platí
-- pizza restaurant Olivo, tá je na námestí môj 4 ročný ju má od malička zamilovanú a na poschodí je detský kútik 🙂
--Lavazza playland na námestí ale tam sme ešte neboli iba sme počuli
-- v Europe Shopping center majú tiež krásny detský kútik, s menšími detičkami sú tam aj rodičia, ale reštauráciu odporúčam určite Chilli Pizza, úžasne varia, detské stoličky a malinký kútik na kreslenie a výhĺad na nadjazd čo aspoň moje detičky vždy pri papkaní trošku "usadilo".
--Bábkové divadlo na Rázcestí určite nevynechajte, ak viete presný dátum, mávajú tam Batolárium a myslím že vo februári bude AkvaBatolárium, tiež sa oplatí si to pozrieť 🙂 🙂 len si to treba skôr zistiť a možno lístky 🙂

vravkasolivajka
8. jan 2014

Aqualand BB je dobrá myšlienka a veľa ľudí sa aj snaží. Loď kde si môžete uloviť rybu dať si ju spraviť a zatiaľ z deťmi na palube lode kormidlovať je super - len to treba dokončiť a dotiahnuť do konca (podlaha na palube cez obed páli :( stačilo by nechať natiahnuté plachty
trampolíny sú tiež perfektné - ale tiež tam páli chodidlá, stačilo by to niekam inam umiestniť - možno využiť vysoké stromy
-na prt, je aj čo spravili z bazénikom pre najmenšie detičky to bol vždy najpríjemnejší bazénik tam sa dalo vydržať aj cez pravé poludnie z drobcami stačilo upraviť bazén, lebo sa tam šmýkalo! No nie oni tam pacli atrakcie a malinké detičky dali na priame slnko !!!
- plávanie v jazere kde plávajú aj ryby a kačky ---dovolené /na vlastné riziko/zakázané --- čo si vybrať?????, no určite by tam nemali ísť detičky malé, alebo niekto zo zlou imunitou, ale inak prečo nie?? Je to nádherný zážitok keď popri Vás prepláva divá kačka :D :D to že pri vychádzaní z jazera stupíte do čerstvého hovienka... no čo už .. treba sa ísť vydrhnúť,alebo si dávať pozor 😀 😀 😅
výber jedál??? Podľa mňa postačujúci prišli sme sa predsa vyčlapkať :D rybky na lodi robia parádne, len tie kostičky ...plnený langoš s cesnakom a smotanou zbožňujem ale smotanu si musím doniesť a vyprážaný syr?? To robím doma asi tak 3x do roka tak prečo nie? Vstupné je dosť drahé na to aké sú tam záchody a sprchy, tak stačí si z domu doniesť čerstvú zeleninku- papriku, paradajky, uhorky... nejaký smotanový syr, alebo tvrdý nakrájaný na kocky a ísť si kúpiť hranolky posoliť trošku zeleninky a pekne to spapkať na deke pri jazere s kačičkami , lebo niektorí kašlú na zákazy a kľudne začnú fajčiť pri bufete aj keď vedľa papká 5 detičiek 😖 😖

veronikafisi
6. júl 2014

ahojte, BB- prosim dajte mi tip na kupalisko v okoli BB, a aj kryta plavaren moze byt... chystame sa do BB na dlhsie a potrebujem zabavit rodinu 🙂 dakujem

waitinka7
7. aug 2015

Chcela by som trošku obnoviť túto tému....ten aqualand v BB je prírodné kúpalisko alebo sú tam normálne vybudované bazény?

waitinka7
10. aug 2015

Takže moja skúsenosť z aqualandu. Bola som tam so synom túto sobotu. Mamičky, dávajte veľký pozor na tých nafukovacích atrakciách, ktoré sú vo vode a deti sa po nich šmýkajú. Nie je to nijak zabezpečené. Z ničoho nič prestal fungovať kompresor a nafukovacia chobotnica plná detí sa začala sfukovať a celá aj s deťmi spadla na bok, všetci to tam začali ratovať, mamičky kričali a oteckovia šli decká chytať, aby sa nepozabíjali, neutopili alebo nezadusili.....zlá zlá zlá a ešte raz zlá skúsenosť. Ďalšia vec je to, že to tam nikto nereguluje, deti ako maku, jedno cez druhé....Po tejto skúsenosti na takúto atrakciu dieťa už nepustím.

babbetka
20. nov 2015

Ahoj, podľa môjho názoru sa za posledné obdobie zlepšili čo sa týka služieb, je tam toho viac no aj ľudí býva dosť a tá voda je niekedy taká ako všade. človek sa bojí do nej vojsť. Je tam ale veľa miesta a zelene, kto sa nechce detí len zbaviť ale sa im aj venovať tak má priestor, aj tráva býva vždy pokosená.

tixi
7. júl 2016

Ako to tam vyzera toto leto? Moze sa tam rozlozit aj maly plazovy detsky pristresok (polostan) ? Mate niekto skusenost aj s hotelom Dixon, ktory je vraj hned niekde vedla?