Aquapark a zoologická záhrada v lokalite Nyíregyháza

stanusa999
19. máj 2013

Mamicky, chceme ist s detmi (dokopy 2 mozno 3 rodiny) do Nyiregyhazy. Chceme ist pozriet hlavne zoo a taktiez ist sa aj kupat....Hladam preto akekolvek info o tomto krasnom mieste, ako je to s ubytovanim (mali by sme zaujem skor o nejaky domcek s 3 spalnami a kuchynkou), pripadne kde ste boli vy ubytovani, kludne mozte nechat aj link alebo kontakt, ceny ubytka, strava, ceny vstupneho a vsetko, co by sme nemali vynechat alebo na co by sme nemali zabudnut....Nasla som vela tem o roznych krasnych miestach v Madarsku, ale my chceme ist prave sem, preto budem vdacna, ak budeme pisat len o tomto mieste...Snad to pomoze aj inym mamickam....vdaka 🙂

danielka234221
21. júl 2017

Zdravím,
chcela by som sa informovať ohľadom kupaliska.
ako je to s dorozumenim? angličtina, rukami nohami? zvladneme?
oplati sa kupit si skrinku alebo kabinku? aky je v tom rozdiel?
co sa tyka stravovania, ake su tam ceny?

mata26011981
1. aug 2017

Zdrv.im vas dasa tam idt aj vlakom priamotam stoji do nyrgihaza

pele
1. aug 2018

Je tu uz starsia diskusia, ale skusim. Prosim vas existuje aj kombinovany listok do zoo a aquaparku?

danielka234221
1. aug 2018

fuu to neviem, ale skor sa mi zdá ze asi nie.
my sme boli jeden vikend na kupku a druhy vikend v zoo.

janka257
4. aug 2018

Baby, som rada; že som natrafila na túto diskusiu. Mám jednu technickú otázku, chystáme sa tam teraz prvýkrát. Treba mi zaplatiť diaľničný poplatok v Maďarsku? Ideme z Popradu cez Košice. Je tam diaľnica, či normálna cesta, A ešte jedna vec- ubytko od 16 do 19 augusta.... neviete o niečom? Máme síce rezervované cez booking hotel, no dosť drahý a je tam možnosť bezplatného storna....vďaka

palesandra
5. aug 2018

@janka257 v madarsku ti dialnicnu netreba do niredhazy. ubytko bud to, ale skusit na blind, my sme to tak riesili, zasli sme medzi domceky a v kazdom druhom dvore maju tabulku s ubytovanim, vychadza to na rodinku cca 50eur na noc

mmmzm
13. júl 2019

Zdravim...prosím aktuálne: boli ste niekto dnes v Zoo,alebo na kúpalisku? Aké bolo počasie?

rebeka33
28. aug 2019

Prosím dá sa platiť kartou vstup do aquaparku a zoo. Ďakujem

petulda333
28. aug 2019

@rebeka33 ano da