Bachledka - chodník v korunách stromov

jaja1979
27. apr 2021

Ahojte, poprosím reálne skúsenosti, kto tam už bol.... Odkiaľ je najkratší výstup na vyhliadku v korunách stromov? Lanovky ešte nefungujú, tak musíme ísť zospodu peši a chcem vytiahnuť unudených teenagerov trochu na turistiku... A koľko trvá cesta smerom z parkoviska nahor? Náročný terén alebo light prechádzka? A je v týchto končinách ešte sneh? Na informácie som volala, ale nikto mi nedvíhal, preto sa pýtam. Akurát viem, že vyhliadka je už otvorená... Ďakujem každému, kto sa zapojí😊

s_a
27. apr 2021

Terén v pohode, len je to stúpanie do kopca 🤷🏼‍♀️ ale nič čo by človek nezvládol.. podľa mňa škoda ísť lanovkou, ak je človek zdravý 🙂

katka13katka
27. apr 2021

@jaja1979 za 30-40min ste hore pri chodníku. Cesta je upravená nič ťažké.

jaja1979
autor
27. apr 2021

@katka13katka A odkiaľ je najkratší výstup?

katka13katka
27. apr 2021

My sme šli tou prvou trasou z Bachledovej doliny po asfaltke. Neviem ktorá je kratšia, myslím, že budu cca rovnako dlhé.

jaja1979
autor
27. apr 2021

@katka13katka super, toto som potrebovala, ďakujem

desore
27. apr 2021

@jaja1979 Je to prechadzka do kopca. Ked mam byt uprimna, tak mna chodnik korunami stromov neocaril, ani deti. Aktivita max na 3 hodky, vratane bobovej drahy.

katulienkax
27. apr 2021

V pohode popri lanovke vedie cesta nahor cca 45 min zvládla aj 5 rocna, treba pohybu znudenym teenagerom