Bojnice v júni s 3-ročným

28. máj 2023

Ahojte viete mi poradiť čo je otvorené v Bojniciach v júni cez týždeň? Ideme do ZOO, chceli sme aj Dinopark, ale ten je ozaj iba cez vikend? A neviete poradit kde by sa dalo dobre okúpať? Našla som centrum vodného póla v Novákoch, ale pre verejnosť otvárajú asi až v júli. Ďakujem 🙏

janocka
28. máj 2023

V Bojniciach mas kupalisko Cajka - ja vsak neodporucam. Vela penazi za malo muziky. Mozte sa ist pripadne okupat do kupelov - maju aj vonkajsi bazen. Len neviem od kolkych rokov tam mozu deti. Alebo este kupalisko Chalmova

zuz987123
28. máj 2023

Dole v článku sú aj iné miesta vypísané. Tak skús pozrieť

autor
28. máj 2023

@janocka Čajka by mala byť až od 18.6 otvorena a my ideme akurát 14 az 16 jún 🤦 ale tiez som na ňu nečítala dobré recenzie. Pozriem tu Chalmovu aj kupele, ďakujem 😊

autor
28. máj 2023

@zuz987123 Ďakujem krásne idem pozrieť 😊

blondinka95
28. máj 2023

Zoo je veľká, podľa mňa sama budeš mať dosť ak ju celú obehnete , nie to ešte drobec 🙂 kľudne aj bez kúpania vám to postaci na celý deň..

pribinak
28. máj 2023

@janocka neaktuálne, je celé v prerabke

janocka
28. máj 2023

@pribinak viem, ze je to v prerabke, ze je tam uz 3. leto stavenisko…. Aj tak to kupalisko nestoji za tie peniaze. Aby clovek lezal v prachu, lebo trava je spalena, obrovsky areal a iba 1 plavecky bazen, pri bazenoch rozpadavajuci sa beton, vstup do bazenov cez velmi spinave broditka, smykacka taka, ze dieta sa 2x spustilo a malo zodraty chrbat… ked to prerobia, budu pytat za vstup hadam aj 20€ 😬

cheeky82
1. jún 2023

My ideme zajtra so 6 a 3 rovnými. Zoo, Gumi land, pod cajkou je krásne ihrisko, mali by byť dinosaury. Múzeum praveku v prírode hneď pri gumi lande