Cestovanie s dvojmesačným bábätkom. Máte skúsenosti?

tomzuzka
15. apr 2008

Zdravím vás, mamičky! Náš drobček sa má o mesiac narodiť. Vydala som sa cca 130km od domova. v júli sme pozvaní na sesternicinu svadbu do môjho rodiska. Moja otázka znie, či je vôbec možné s malinkým dvojmesačným človiečikom absolvovať takú dlhú trasu, zmenu prostredia, a ešte k tomu atmosféra svadby-hluk, množstvo ľudí, a pod... samozrejme, že všetko bude závisieť od zdravotného stavu drobčeka.. nemá niekto s podobnou situáciou skúsenosti?

betica
21. apr 2008

zatial dakujem za odpovede 😉 este uvidim ako sa rozhodneme,mame problem aj trosku obsediet vo vajcku v aute,ale to asi preto lebo zatial je to mrnus,mozno ked bude ozaj vacsi,bude to pohodlnejsie,zatial tam tak zapada 😵 ale aj o lietadlo mi nahana obavu,viem si predsavit ak bude plackat celu cestu,viem ako reagovali ludia vtedy,bojim sa ze zbytocne budem z toho znechutena a krpec znervoznie zo mna,treba dufat len v tolerantnost ludi....

ivca82
21. apr 2008

Ahoj Betica, tak my sme cestovali s malu keď mala 19 dní 1000km, ale v autosedačke si to neviem predstaviť, mali sme naštastie kočík, kde bola spec. upravná vanička na pásy v aute a malá pohodlne spinkala, každé 3 hodiny sme stáli na benzínke, prebaliť a nakojiť. Išli sme v noci aby nebolo moc horúco. Rovnako sme cestovali s 3-mesačnou ale 1000km tam a 1000km naspäť, podotýkam, ja som tam musela ísť, nakoľko sa malá narodila v IT a kôli papierom a pod. veciam sa to všetko vybavovalo osobne a malú by som nemohla na pár dní niekde nechať. NoTomzuzka na svadbu by som si s takým bábatkom netrúfla, ako sama píšeš, hluk a pod. 😉