Chata na Slovensku vhodná pre rodinu s ročným dieťaťom.

jajajajka
3. feb 2020

Ahojte prosim vas poradte mi dáku super chatu vhodnu pre ročné dieta 🙂 chceme ísť s dcerkou na vilend niekde na chatu 🙂 najlepsie na strednom slovensku 🙂 kde su aj dake hracky miestnost kde moze stvorrkovat hrat sa behat 🙂 ďakujem 🙂

catherine1989
3. feb 2020

My sme boli minulý rok v septembri v Family rezort Zázrivá - 3 krasne, nové, čisté a moderne zariadené chaty na jednom veľkom oplotenom pozemku. Vonku 3 plastové domčeky pre deti, trampolína, šmykľavka aj hojdačka, vnútri hračky, omaľovánky, ak nejaké knižky. Vnútri bol na prízemí veľký priestor kuchyne spojenej s obývačkou, my sme synovu zobrali také menšie odrážadlo a veru sa tam na ňom vyjašil. Jediná nevýhoda - menšia chladnička (nás bolo dokopy 5 a jedlo sme si priniesli vlastné, tak trošku tetris to tam poskladať) a chýbala nám v kuchyni rúra na pečenie, tak sme sa museli vynájsť a grilovať vonku v altánku alebo opekať na panvici na sporáku

jajajajka
autor
3. feb 2020

@catherine1989 a sporak bol aj dnu prosim vas ?

catherine1989
3. feb 2020

@jajajajka sklokeramicka platňa v kuchyni + aj mikrovlnka s grilom, ale tam ja synovi jedlo nepripravujeme, takže pre mňa zbytočné