Detské centrum v Martine

majkaa
13. okt 2012

Ahojte som z Martina a mam dve malinke deticky a tak uvazujeme kde s nimi chodit. Tu v Martine ked prsi a je zima sa moc neda kde chodit. Vytvorili nam tu novy detsky sen v Betty hore na poschodi. Co nan hovorite? Mna dost prekvapila ta cena a aj casove obmedzenie. No a najviac tie schody, nakolko som ja na voziku sa tam s malinkym nedostanem. Co by ste tu v Martine privitali pre deticky?

cikyta
13. okt 2012

Majka, my sme tam boli už viac krát a teda max.spokojnosť....Ok, niektore veci su ešte neni dopracované a su ešte vo "vývoji", kedže je to novinka....ako napr.tie schody, tovar v bufete atd...no ked si predstavím, že za tu cenu mám na jarmoku 2 5-minutové jazdy po nafukovačke, ktorá je špinavá, deravá a určite neprešla bezp.kontrolu a tu v tomto centre mám kopec preliezok, trampolín, nafukovačky,lez.stenu, autíčka atd...kde sa vyjašia zdarma aj rodičia = neni o čom 🙂

majkaa
autor
13. okt 2012

@cikyta to mas pravdu, vies pytam sa preto lebo si myslim ze takychto centier je tu v MT velmi malo preto uvazujeme s manzelom ze by sme zalozili tiez nejake v novom obchodnom centru Martin Kosuty. Len neviem ci ist do toho ci ludia maju zaujem o to. Vies ja som sa hore nedostala, tvrdla som pod schodami a bolo to pre mna velmi ponizujuce tak neviem ci im tam ludia chodia a ci maju o to zaujem.

cikyta
13. okt 2012

@majkaa Myslím, že tam chodí dosť ludí a teda uplne najviac v poobednajších hodinách, ked prší, či fuka, alebo je vonku škaredo.... Nič lepšie v MT nieje...chodili sme občas do Tulipu,no to je o ničom....☹ Ale tak nebolo iné, muselo aj to stačiť ☹ Preto sme toto novootvorene centrum detský sen s radosťou privítali 🙂
Už niekolko rokov tvrdím, že kebyže na to "mám", určite podnikám v tomto smere...niečo pre deti. V zmysle takejto herne 🙂
čiže ak sa do toho pustíte, mna osobne velmi potešíte a myslím, že by sa vám to oplatilo...... 😉

majkaa
autor
13. okt 2012

@cikyta dakujem za tvoj nazor, len by ma tesilo keby aj ine mamicky z martina sa vyjadrili. Co by pre svoje deticky privitali.

majkaa
autor
13. okt 2012

@cikyta jej diky konecne to si to viem predstavit tu v MT

majkaa
autor
13. okt 2012

@cikyta kukala som aj v tvojom albume aj na stranke. Ja som uvazovala ze ako chranenu dielnu by som to vytvorila tym by ta cena bola aj lacnejsia,, tym ze by som dostala prispevok od statu. Keby mi niekto s tym mohol pomoct, lebo vobec neviem kde sa daju zohnat aj take preliezky, lebo vobec neviem kolko by to asi stalo.

vsvet
4. apr 2017

virtuálna realita v Martine v areáli zábavného centra kocka pri detskom ihrisku vhodná od 5 rokov, deti budú mať nezabudnuteľný zážitok, kde napr.uvidia svet škriatkov, zastrieľajú lukom alebo sa zabavia v lunaparkoch www.vsvet.sk