Dovolenka na Balatone - rady a tipy.

tanag
4. aug 2019

Dobry deň,neviete mi poradiť nejaké dobre a nie moc drahé ubytko v okloli Balatonu? My sme boli pred 2 rokmi v siofoku a bolo super ,len sme našli strašne drahé ubytko :/ ďakujem

aduliak
4. aug 2019

@tanag Panzio Crystal v Siofoku

extrate
4. aug 2019

@tanag čo je to strašne drahé? V zamárdi vedla siofoku bolo dosť možností, ja som pozerala cez booking.

fkata
4. aug 2019

@tanag Je otázka, čo je veľa na Balatone?! Kde konkrétne? Môžte skúsiť ubytovanie v súkromí.

tereza555
5. aug 2019

Ahoj, nemám rada lacné dovolenky, ako Balaton. Keď už dovolenka, tak si ju chcem užiť. Ja osobne preferujem Maledivy, alebo SAE. Radšej si našetri na dovolenku, aby si si ju užila.

tanag
autor
5. aug 2019

@tereza555 jasne ,úplne sa vidím na Maldivách s pól ročným a päť ročným dieťaťom :D

tanag
autor
5. aug 2019

Dikyza reakcie ,tak nato ,že je to Balaton ml príde 700€ vcelku dosť

mlady_par
5. aug 2019

@tanag A chcete byt priamo pri balatone? My sme boli v zalakaros v park inn s 1 a 4 rocnym dietatom a perfektne.hotel prepojeny s termalnymi kupelmi.von a dnu sa dalo chodit neobmedzene.deti sa vycvachtali do sytosti. Odtial nedaleko keszthely.boli sme tam kuk v ramci vyletu a krasne to je tam aj pri balatobe aj zamocek.maju tam taky vlacik pre deti aj s kocom sa da povozit.detom sa to moc lubilo. Potom pri zalakaros je blizo farma so zvieratami. Vacsia to milovala a na skok je np maly balaton. 4 dni nas vysli na 560 eur polpenzia.

mlady_par
5. aug 2019

A prepojenie na kupele je aj s mendan hotelom.ten je este viac orientovany na deti.

mlady_par
5. aug 2019

@mlady_par 4 noci nie dni🙂

tanag
autor
6. aug 2019

@mlady_par ďakujem ,pozriem ;)

smejko126
17. júl 2023

Ahojte chcem sa opýtať ako to je s dorozumenim na balatone chceme ísť na Blint len neviem ako to bude s ubytovaním či nebudeme musieť rukami a nohami vysvetľovať 🙈😂

natanell
24. júl 2023

@smejko126 ahoj boli ste uz?ako boko?
My idene teraz od 31 7 do 4.8.
Chxeme asi Siofok kazdy odporuca ideme na blint tak dufam ze najdeme ubytko

smejko126
28. júl 2023

@natanell ahoj ešte nie tiez plánujeme niekedy od 1.8 tak uvidím ako to tam bude 😀

onedaynick
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natanell
1. aug 2023

@smejko126 ny sme tu je tu super ubytjo mame priamo na pesej zone kde su restiky obchody diskoteky vsetko mame na. Skok a plaz 100 metrov sme pri ruskom kole

smejko126
2. aug 2023

@natanell no tak to je super 😊 A ako je to tam s komunikáciou 😂 Tak si to len poriadne užite 🥰🥰😊