• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ihrisko Jama v Petržalke

(zamknutá)
28. septembra 2011 
(nevedela som,do ktoreho fora zaradit tuto diskusiu,tak skusam tu :slight_smile: )

Ahojte maminky,ktore navstevujete toto ihrisko so svojimi detickami. :wink:

Napadlo ma,ak chodievate na tieto stranky,ciby sme si trosku nepoklebetili. Ja som tam s nasim drobcom zacala chodit len nedavno,lebo este sa mu moc nechce chodit,ale deticky ma rad a samozrejme hojdacky tiez :slight_smile:
Tak ak budete mat chvilku,napiste ako ste tam spokojne a tak co vas napadne :slight_smile:
Tesim sa na vase prispevky :slight_smile:
8. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz
kde je ihrisko jama?
8. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz
autor
Je to za domami na Šášovskej ulici ... teda v jame :slight_smile:
8. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz
My to máme z hájov trocha ďalej, ale ako pubertiačka som tam chodievala :sweat_smile:.
Ak tu nenájdeš nikoho, tak skús v téme regióny - petržalka, alebo téma regióny - blavačky.
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=56317&vOffset=3360&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
8. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz
autor
Diky moc ssissi. Cakala som,ze sa tu asi nikto neobjavi,ked mi tuto temu supli sem :frowning2: preto som ju zakladala aj inde.No co uz...
Tak skusim pozriet tam kde si mi odporucila :wink:
9. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz
ahojte...obnovujem tuto temu...su tu nejake maminky z tohto ihriska???
27. sep 2011 o 23:12  • Odpovedz
ahojjjj..ano som tu...co sa chysta nieco?...
27. sep 2011 o 23:13  • Odpovedz
ahoooj...my sa pozname :wink: tak asi vies o tej burze co sa chysta tento stvrtok. Minule som tam celkom dobre nakupila...dufam ze bude dobra ucast :wink:
27. sep 2011 o 23:16  • Odpovedz
super jasne pridem , iste sa pozname aspon z videnia...ja som tiez nakupila , len keby tam bolo viacej maminiek co maju na predaj vecsie vecicky od 4rokov a viac..ked tu nejake ste pridite, iste predate a dobre sa pobavite...bude sranda...teskame sa...
27. sep 2011 o 23:18  • Odpovedz
@babulka11979 no vyzera to tak...ze zatial sme tu len my dve :wink: a ty pojdes aj nieco predavat, alebo sa chystas nieco kupovat?
27. sep 2011 o 23:22  • Odpovedz
jasne idem aj kupovat a snad nieco predam....tak babenky kde ste, asi uz buvkate...
27. sep 2011 o 23:23  • Odpovedz
Ahojte aj my chodíme do jamy. Zrovna som v škôlke objavila leták, že zajtra je burza a fakt rozmýšľam, že pôjdem aj niečo popredať, mám tých vecí veľa a neviem už čo s tým. Teda hlavne po staršej, za tých 5 rokov sa toho nazberalo. Tak sa možno vidíme :wink:
28. sep 2011 o 08:51  •  2 deti  • Odpovedz
pekny dnik, podla fotky vas myslim poznam, super pridite aj ja pojdem predavat a iste predate bol velky zaujem o vecsie veci pre dievcatka aj chlapcov, kludne povedzte ostatnym znamym nech sa pridaju...budeme radi...
28. sep 2011 o 09:51  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.