• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam ísť s deťmi na Záhorí alebo Morave?

2. júna 2009 
Chcela by som poprosit o radu, kam s dietatom 3 roky na zahori alebo na morave. V zoo sme uz boli. keby bola nejaka farma, alebo atrakcie. poradte.
27. apr 2009 o 13:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stupave je biofarma :slight_smile:
6. máj 2009 o 21:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: lednicko valticky areal? prechadzka do skalickych hor, hrad pajstun to je blizsie k Ba, neviem, kde presne si :wink:
7. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaskyna driny
cyklisticky vylet popri morave (repelent so sebou :grinning:)
biofarma pri stupave
7. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
www.prvaplavebna.sk
, skuste, nam sa pacilo
25. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporucam hrad pajstun aj s opekackou v cieli :slight_smile:, minituristika v malych karpatoch - zochova chata a okolie, super je aj rozhladna v Modre
26. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skus pozriet Abeland v Lozorne (www.abeland.sk). Na stranke maju aj program. Boli sme iba raz a pacilo sa nam. Prijemne prostredie a aj majitelia. Deti sa povozia na konikoch, sutazia, hrava tam ziva hudba, da sa tam poprechadza, je tam aj pieskovisko, ked je teplo, tak decka behaju aj v potociku a je tam sice male, ale prijemne posedenie pri jedle.
Biofarma pri Stupave tiez fajn, hlavne sa deti vytesovali zo zvieratiek a je tam super detske ihrisko.
Inak este chodievame na ranc v Gajaroch a v Malackach(tam su aj preliezacky a hojdacky).
2. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok