• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi v Bratislave?

15. novembra 2013 
Planujem take mini stretko zo skoly, takmer vsetky sme uz maminy, nemalo by nas byt vela, tak do 10 mamin s detickami, kam by sa s nimi dalo ist? Za dobreho pocasia nejaky park kde by sa dalo aj sadnut, obcerstvit, porozpravat sa (kde by sa "nezlakli" ked sa im zrazu nahrnie niekolko mamiciek naraz) a kam ak by prsalo? Nie som z BA ale trosku to tam poznam, najlepsie by bolo nieco v centre kedze prideme z roznych smerov :wink:
22. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
park-medicka zahrada je tam mkrasne ihrisko a dobra pizzeria,alebo kuchajda
:grinning:

a keby prsalo tak asi niake centrum-polus a pod
24. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna by bolo vhodne niake materske centrum :slight_smile: da sa ist aj do avionu ale tam si moc podla mna nepokecate a potom v ruzinove je jedna super pizzerka je nefajciarska a maju tak pekny detsky kutik s kopou hraciek :slight_smile:
25. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podotykam ze v poluse nie je ziadny kutik pre deti :angry: :angry: :angry: :angry:
25. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obliehanie Bratislavy Napoleonom

Sad Janka Kráľa • 27. jún 2009 o 09:00
Pozor, opäť je to tu - už poslednú júnovú sobotu v Sade Janka Kráľa! Obávaný francúzsky generál Napoleon a jeho armáda zaútočia na Bratislavu.
Všetci, ktorí máte radi históriu, rinčanie zbraní a vôňu pušného prachu, buďte pripravení. Budeme brániť Bratislavu!

Uplynulo už dvesto rokov od historickej udalosti - obliehania Bratislavy Napoleonom z roku 1809. Siedmy ročník podujatia sľubuje ukážky dobového života, výcvik vojsk, pochod na bojové pole, zbieranie zranených, čistenie zbraní či dokonca delostrelecké bombardovanie Bratislavy.

Presný časový program:
09.00 - 15.00 vojenský tábor oboch armád, Sad Janka Kráľa > ukážka dobového života
10.00 - 12.00 okolie vojenského tábora, Sad Janka Kráľa > ukážky výcviku vojsk oboch armád
14.00 - 15.00 priestor bojiska, Sad Janka Kráľa > ukážka jazdeckého výcviku oboch armád
16.00 - 16.30 vojenský tábor a jeho okolie, Sad Janka Kráľa > formovanie jednotiek a ich pochod na bojové pole
17.00 - 18.00 bojisko, Sad Janka Kráľa > rekonštrukcia bitky o Bratislavu
18.00 - 20.30 Sad Janka Kráľa > zbieranie ranených, návrat z bojiska, čistenie zbraní a ukážky z vojenského života po bitke vo vojenskom tábore
20.30 - 21.30 pochod vojska na Tyršovo nábrežie
21.30 - 22.00 Tyršovo nábrežie > delostrelecké bombardovanie Bratislavy
27. jún 2009 o 11:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biskupický Juniáles

Mestská časť Podunajské Biskupice pozýva všetkých záujemcov v sobotu 27. júna do areálu pri Pošte na Uzbeckej ulici - na tretí Biskupický juniáles. Jedným z cieľov podujatia je zviditeľnenie školských a mimoškolských voľnočasových aktivít detí a mládeže v MČ Podunajské Biskupice. Pripravené sú aj rôzne zábavné atrakcie, predajné stánky s občerstvením a suvenírmi...
Hlavný program začína vystúpením žiakov materských a základných škôl a pokračuje až do nočných hodín. Počas popoludnia budú mať prítomní možnosť vidieť medzi účinkujúcimi Janka Lehotského so skupinou MODUS, Andreu Zimányovú a kapelu Margot ako aj Senzus, Ľudovú hudbu Mira Dudíka, Vanesu Šarközyovú a ďalších.
Pre účastníkov akcie budú pripravené aj ďalšie možnosti zábavy, súťaže pre deti a predajné stánky

Kedy: 27.6.2009 14:00 - 23:30
Kde: Areál pri Pošte na Uzbeckej ulici, Podunajské Biskupice
27. jún 2009 o 11:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PROGRAM:

14:00 – 18:00
Vystúpenia žiakov MŠ a ZŠ MČ Bratislava - Podunajské Biskupice
Vanessa Šarközyová
Barbora Šulíková
Rock Age

18:00 – 19:00
Senzus

19:00 – 20:30
Ľudová hudba Mira Dudíka a tanečné páry Čarovné ostrohy

20:30 – 22:00
Janko Lehotský a MODUS

22:00 – 23:30
27. jún 2009 o 11:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľká cena Petržalky

Dostihy na Závodisku v Starom háji
Na programe sú preteky:
Zlatý bičík (3r+, rovina I. kat., 1400 m)
Derby-Trial (3r, rovina I. kat., 2400 m)
Veľká cena Petržalky (5r+, steeplechase, 5500 m)

Kedy:
28.6.2009 14:00
Kde:
Závodisko Bratislava
Starohájska 29, Petržalka
27. jún 2009 o 11:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na železnej studienke je 5 ihrísk a budete v prírode a je to tam super pre decká, ak chcete niečo v meste, tak Klub Palisády maju aj stránku, alebo Medická Záhrada blízko Starého mesta , al. Sad Janka Kráľa, sú tam dve ihriská, jedno z toho pri Auparku a keby niečo, máte Aupark poruke- jedlo, WC, obchody... ak sú deti staršie, tak od 3 r.berú aj do detského kútika, kt. je v Auparku a vy si môžete pokecať na káve...
27. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale myslím, že Železná studnička s ihriskami by bola fajn, je tam aj miesto na jedenie, bufet, môžete si rozložiť deku a oddychovať a drobci budu loziť po okolí. Môžete sa aj poprechádzať popri jazere atd.... :slight_smile:
27. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Auparku letia supermamy

Počas oboch prázdninových mesiacov sú v Auparku každý deň v týždni pripravené atraktívne aktivity pre deti, ktoré podporia ich kreativitu v tvorivom ateliéri, podnietia k pohybu v inline škôlke a lanovom centre, či zabavia vo filmovom klube. Tešiť sa môžu aj rodičia, ktorí vo vybraných obchodoch s detským tovarom nájdu špeciálne akcie na nákup .. Užite si leto v Auparku!

Inline detská škôlka
• každá júlová a augustová sobota (od 4. júla až 22. augusta)
• od 14.00 do 18.00 (4 hodiny) vo voľnočasovom areáli za Auparkom
• minimálny vek dieťaťa: 4 roky
• maximálny počet detí naraz: 10
• maximálna doba pre jedno dieťa: 1 hodina (obmedzenie platí v prípade veľkého počtu záujemcov)
• počet inštruktorov: 4-5
• k dispozícii bude na zapožičanie kompletná výstroj (korčule + chrániče)

Lanové centrum Liana
• každý utorok (od 7. júla až 25. augusta) „lezecký detský kútik“ v čase od 17.00 do 20.00 hod.
• vek dieťaťa od 5 do 10 rokov
• pre tieto deti bude vstup zdarma, staršie deti, resp. rodičia, ktorí by chceli liezť na vysokých prekážkach si budú vstup platiť podľa aktuálneho cenníka
• z bezpečnostných dôvodov je nutné aby rodič ostal s dieťaťom
• pre tento detský kútik bude určený 1 inštruktor, ktorý sa bude učiť deti a rodičov bezpečný pohyb na prekážkach a bude na nich dozerať
• pre deti bude určené prízemie lanového centra, tj. nízke lanové prekážky ( tj. nie vysoké prekážky, ani lezecká stena)

Palace Baby Movie Club
Každú stredu a sobotu od 8. júla v Palace cinemas o 11.00 hod. budú predstavenia pre mamičky s deťmi.
Pripravené sú filmy: Kung Fu Panda, Doba ľadová 2, Shrek 2, Spláchnutý, Lovecká sezóna 2 a Príbeh o Zúfalčekovi – všetky filmy sú s dabingom
• počas filmu nebude v kinosále úplná tma, iba stlmené svetlo
• v kinosále bude stíšený zvuk
• pre deti je pripravený aj pedagogický dozor
• deti do 3 rokov majú vstupné ZADARMO
• prvých 1.000 detí dostane voľnu detskú vstupenku do Aqauaparku v Senci
Stačí si zakúpiť jednu vstupenku za 2 € a druhá vstupenka na to isté predstavenie je zadarmo. Akcia platí na vybrane filmové predstavenia pre mamičky s deťmi do 12 rokov.

Time out
• klasický detský kútik (3 – 10 rokov) na prvom poschodí
• každá nedeľa od 12. júla - kedykoľvek v čase medzi 14.00 a 15.00 hod – vstup zdarma, platný 60 minút
• každý pondelok po celý deň - tvorivé dielne
• každý utorok po celý deň - maľovanie na tvár

Ateliér DaVinci
• každý štvrtok a piatok (od 9. júla až 28. augusta) od 14.00 hod do 19.00 hod. v centrálnej časti Auparku - maľovanie, kreslenie a kreatívne aktivity s pedagogickým dozorom a vstupom zdarma

Zľavy v obchodoch
Každý pondelok od 11.00 hod. do 14.00 hod. platia 40% zľavy v prevádzkach s detským tovarom: Original Marines, Benetton, Siesta Shoes, Step by step, Bublina a ďalších ...
28. jún 2009 o 01:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Aj ty sa zdas byt supermama :wink: mas o diani v BA naozaj slusny prehlad! Tvoje deturence sa urcite cez prazdniny nudit nebudu.
28. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pookie: no, od supermamy mam teda poriadne daleko :slight_smile: .. a ten program, no s googlom sa lahko hlada :slight_smile:) ale davam to sem aj pre seba. Vela krat sa mi stalo, ze nejaku akciu niekde najdem a potom na to zabudnem a spomeniem si az ked je po.. takto je to to pokope a aj ostatni sa mozu inspirovat :slight_smile:
28. jún 2009 o 16:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena-super tip, dakujeme :slight_smile:
29. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam teraz najblizsie?
18. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hainburg kupko? chodí nejaká mamička z BA ?
28. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ma napadol horsky park!!!http://www.horaren.sk/

http://www.easynet.sk/index.php?idi=3540
28. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte,
odporucam tiez ten sad janka krala, tam je zo zadu leberfingera oplotene detske ihrisko, je tam aj bufet, wc a teraz cez den to tam nie je take plne...

ena - mas tiez moj obdiv :slight_smile: dala si aj mne skvele typy, my mame stretko s byvalimi spoluziackami a tiez som premyslala ze kam pojdeme, kedze ja jedina som mamicka a tym padom to vyberam ja :slight_smile:

eimiky, do hainburgu chodievame teraz aj my,,,je tam strasne vela mamiciek z celej BA :slight_smile:
28. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Naše obľubené miesta v Ba sú: medická záhrada,botanická záhrada,sad Janka Kráľa,železná studnička :slight_smile: Naposledy sme boli pri štrkoveckom jazere-je tam pekné ihrisko:slight_smile:.Radi chodíme aj na Devínsku kobylu a pod hrad Devín.
29. júl 2009 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamerlenka no ja viem, že ich je tam kopec, ale vždy v skupinkách,asi kamošky poväčšine.My chodíme sami tak sme chceli spoločnosť... Ty máš ešte malilinkú dcérku, my už sme beťári...
29. júl 2009 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky my sa do haiburgu tiez chystame ale akosi sme sa tam nevykopali a moj syn mi to aj tak ofrfle ze je studena voda :sweat_smile:
zobrat formicky a sup na t-com plaz.
29. júl 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam sme boli cez víkend a boli tam už také väčšie detičky,môj sa ešte tak nevie veľmi zahrať.ja idem zajtra do Berbadu, tam je tiež piesok :slight_smile:
29. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PETRŽALSKÉ KULTÚRNE LETO 2009

DETSKÁ DIVADELNÁ SCÉNA
v záhrade LEBERFINGER v Sade Janka Kráľa
každú nedeľu o 17:00 hod.

JÚL
5.7. 17:00 MAJSTERKO MALIARKO účinkuje: Divadlo Dunajka
12.7. 17:00 CIRKUS PEPELE účinkuje: Divadlo Žihadlo
19.7. 17:00 DOBRODRUŽSTVÁ KAPITÁNA účinkuje: Divadlo Agapé
KOTVIČKU
26.7. 17:00 O DVOCH BABKÁCH JEŽIBABKÁCH účinkuje: Divadlo na vešiaku

AUGUST
2.8. 17:00 O PSÍČKOVI A MAČIČKE účinkuje: Rád červených nosov
9.8. 17:00 POSTRACH SAMKO účinkuje: Teatro Neline
16.8. 17:00 ZÁZRAČNÁ EMA účinkuje: Divadlo Dunajka
23.8. 17:00 UFÚĽANÁ ROZPRÁVKA účinkuje: Divadlo Žihadlo
30.8. 17:00 KÚZELNÍCKA BALÓNOVÁ SHOW účinkuje: Magic show

vstup voľný

DENNÉ LETNÉ TÁBORY – JÚL, AUGUST 2009

CC Centrum – tel. 63 82 43 90
I. turnus: 6.7. – 10.7. – výtvarno-počítačový
II. turnus: 13.7. – 17.7. – výtvarno-počítačový

M klub – tel.: 63 83 67 64
III. turnus: 20.7. – 24.7. – historicko-poznávací
IV. turnus: 27.7. – 31.7. – športovo-turistický

Klub 22 – tel.: 62 24 47 89
V. turnus: 3.8. – 7.8. – súťažno-športový
VI. turnus: 10.8. - 14.8. – športovo-turistický
(z prevádzkových dôvodov sa uskutoční v priestoroch
DK ZH, M klub, Rovniankova 3, Bratislava)

Klub detí Slniečko
VII. turnus: 17. 8. – 21.8. – moderné spoločenské hry
VIII. turnus:24.8. – 28.8. – divadelno-tanečný
V čase od 7:30 hod. do 17:00 hod.
Cena 40 €(1 205,04 Sk)
V cene je zahrnuté: cestovné, vstupné na podujatia, obedy, pitný režim, náklady na materiál. Program zahŕňa aj športovo-zábavné hry, tvorivé dielne, návštevy múzeí, výstav a rôznych atrakcií Bratislavy, športové hry a pod.
3. aug 2009 o 02:23  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, čo sa posedenia týka, s vrátane slušnej stravy, odporúčam Jarovský dvor. Bola som tam zatiaľ len raz, ale sedeli sme so spolužiačkami, dobre sme sa najedli a deti sa pohrali na ihrisku, nie veľkom, ale postačilo. Výhoda je, že máš deti na očiach, nemajú kam zabehnúť, pre spestrenie a zaujímavosť majú voliéry s papagájmi. :slight_smile: Myslím, že majú aj web stránku..
5. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je program divadielka v Shopping Palace http://www.shoppingpalace.sk/sk/novinky/427-Babkove-divadlo
4. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra
Den otvorenych dveri vo vozovni jurajov dvor
http://imhd.zoznam.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=7431

preteky kacic v cunove
http://www.pretekykacic.sk/
4. sep 2009 o 22:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2009 o 22:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od akého veku je vhodné začať dieťa vodiť na divadelné predstavenie? mne sa zdá, že moja 2 ročná dcérka by to ešte nedokázala celé odsledovať a hlavne by tam určite neobsedela ...
11. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci odporucaju vacsinou od 3rokov
11. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok